Ackermann

Picopat
Yer
Detroit
Arkadaşlar, az önce Katana Zero'yu bitirdim ancak hikaye hakkında neredeyse hiçbir şey anlamadım. İngilizce oynadım, yarım yamalak ve oldukça karışık bir hikayesi var sanırsam. V ve Snow kimin için çalışıyorlar ve neyin peşindeler? Şu 2 tane maskeli şeytanlar ne alaka onlar kim ve ne alaka? Cronoglar kim? Savaş ve köy yakma olayları ne oluyor tam olarak? Null projesi ne? Oyunun sonunda sanırsam Snow ile o gizemli abimiz hükümetle savaştan bahsediyor. Kısaca bütün hikayeyi özetleyecek bir babayiğit çıkar mı :D.

Talha melih

Femtopat
Arkadaşlar, az önce Katana Zero'yu bitirdim ancak hikaye hakkında neredeyse hiçbir şey anlamadım. İngilizce oynadım, yarım yamalak ve oldukça karışık bir hikayesi var sanırsam. V ve Snow kimin için çalışıyorlar ve neyin peşindeler? Şu 2 tane maskeli şeytanlar ne alaka onlar kim ve ne alaka? Cronoglar kim? Savaş ve köy yakma olayları ne oluyor tam olarak? Null projesi ne? Oyunun sonunda sanırsam Snow ile o gizemli abimiz hükümetle savaştan bahsediyor. Kısaca bütün hikayeyi özetleyecek bir babayiğit çıkar mı :D.
Bende sabah bitirdim Türkçe olmasına rağmen bende birşey anlamadım o derece 🤔 biraz daha sabır edelim dostum sanırım 2.si çıkacak ama Allah bilir ne zaman

okd

Centipat
Maskeli adamların olduğu kısım hariç hemen hemen her yerini (konuşmalardan bahsediyorum) anladım. Maskeli adamlarda ingilizcem yetmedi pek. Ağır ve edebi ingilizce konuşuyorlar sanırsam. Ama özetle oyunda hafıza kaybı yaşamış bir kişiyi oynuyoruz ve hafızamızı geri kazanmaya çalışırken bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Null projesi süper insan yapma projesi gibi bir şey. Ve sanırsam (emin değilim) cronochos dedikleri şey bizi hayatta tutan madde. Psikiyatristin bize ilaç diye verdiği şeyde bu olsa gerek (tabi doğru anladıysam). Hikaye hala yarım yamalak. Fazla bir şey söylenemiyor zaten.

Yukarı