Sürprizbozan Katana Zero hikayesi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Arkadaşlar, az önce Katana Zero'yu bitirdim ancak hikaye hakkında neredeyse hiçbir şey anlamadım. İngilizce oynadım, yarım yamalak ve oldukça karışık bir hikayesi var sanırsam. V ve Snow kimin için çalışıyorlar ve neyin peşindeler? Şu 2 tane maskeli şeytanlar ne alaka onlar kim ve ne alaka? Cronoglar kim? Savaş ve köy yakma olayları ne oluyor tam olarak? Null projesi ne? Oyunun sonunda sanırsam Snow ile o gizemli abimiz hükümetle savaştan bahsediyor. Kısaca bütün hikayeyi özetleyecek bir babayiğit çıkar mı :D.

Arkadaşlar, az önce Katana Zero'yu bitirdim ancak hikaye hakkında neredeyse hiçbir şey anlamadım. İngilizce oynadım, yarım yamalak ve oldukça karışık bir hikayesi var sanırsam. V ve Snow kimin için çalışıyorlar ve neyin peşindeler? Şu 2 tane maskeli şeytanlar ne alaka onlar kim ve ne alaka? Cronoglar kim? Savaş ve köy yakma olayları ne oluyor tam olarak? Null projesi ne? Oyunun sonunda sanırsam Snow ile o gizemli abimiz hükümetle savaştan bahsediyor. Kısaca bütün hikayeyi özetleyecek bir babayiğit çıkar mı :D.
Bende sabah bitirdim Türkçe olmasına rağmen bende birşey anlamadım o derece 🤔 biraz daha sabır edelim dostum sanırım 2.si çıkacak ama Allah bilir ne zaman

Maskeli adamların olduğu kısım hariç hemen hemen her yerini (konuşmalardan bahsediyorum) anladım. Maskeli adamlarda ingilizcem yetmedi pek. Ağır ve edebi ingilizce konuşuyorlar sanırsam. Ama özetle oyunda hafıza kaybı yaşamış bir kişiyi oynuyoruz ve hafızamızı geri kazanmaya çalışırken bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Null projesi süper insan yapma projesi gibi bir şey. Ve sanırsam (emin değilim) cronochos dedikleri şey bizi hayatta tutan madde. Psikiyatristin bize ilaç diye verdiği şeyde bu olsa gerek (tabi doğru anladıysam). Hikaye hala yarım yamalak. Fazla bir şey söylenemiyor zaten.

V ve Snow kimin için çalışıyorlar ve neyin peşindeler?
V ve Snow o sonda gördüğün sarı saçlı adam yani Zero'nun eski hatırlamadığı asker arkadaşı için çalışıyorlar.
Şu 2 tane maskeli şeytanlar ne alaka onlar kim ve ne alaka?
O oyunun sonunu belirliyor eğer ölmeyi seçersen kötü sonu, ölmemeyi seçersen iyi sonu yapıyorsun.
Cronoglar null projesini ele geçirmek isteyen ve köyleri yağmalayan bir askeri grup.
Null projesi ne?
Orayı bende ne yaparsam yapayım anlamadım ve videolara baktım onlarda açıklamamış. Yani galiba büyük güç gibi bir şey. O ara sahnede hükümetin tüm sırları falan diyorlardı bunun için işe yarayacak bir şey olabilir. Başka sorun var mı? Bu arada hangi sonu yaptın?

V ve Snow o sonda gördüğün sarı saçlı adam yani Zero'nun eski hatırlamadığı asker arkadaşı için çalışıyorlar.

O oyunun sonunu belirliyor eğer ölmeyi seçersen kötü sonu, ölmemeyi seçersen iyi sonu yapıyorsun.

Cronoglar null projesini ele geçirmek isteyen ve köyleri yağmalayan bir askeri grup.

Orayı bende ne yaparsam yapayım anlamadım ve videolara baktım onlarda açıklamamış. Yani galiba büyük güç gibi bir şey. O ara sahnede hükümetin tüm sırları falan diyorlardı bunun için işe yarayacak bir şey olabilir. Başka sorun var mı? Bu arada hangi sonu yaptın?
Null projesi süper insanları yapan proje değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı