Sürprizbozan Metro Exodus bitti

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oh be rapor atmıştım başlık değişmiş sonradan gelecekler kurtuldu.

İyi haber biri iyi, biri kötü olmak üzere iki sonu var. Kötü haber bu sonlar arasında aman aman fark yok. Yine o tren sahnesini göreceksiniz mesela.
Nasıl farklı sonları var?
Gördüğüm kadarıyla trenin önünde iki mezar var. Oyunu kötü sonla bitirmişsin. İyi sonda Miller hayatta kalman için kendi filtresini verip seni hayatta tutuyordu.

İyi haber biri iyi, biri kötü olmak üzere iki sonu var. Kötü haber bu sonlar arasında aman aman fark yok. Yine o tren sahnesini göreceksiniz mesela.

Gördüğüm kadarıyla trenin önünde iki mezar var. Oyunu kötü sonla bitirmişsin. İyi sonda Miller hayatta kalman için kendi filtresini verip seni hayatta tutuyordu.
Filtresini vermesi için ne yapmamız lazım
? Oyun rastgele mi seçiyor?

Filtresini vermesi için ne yapmamız lazım
? Oyun rastgele mi seçiyor?
Rastgele seçmiyor, oyun içindeki davranışlarına göre seçiyor. Düşmanları öldürmek yerine bayıltmalısın mesela.

Ayrıca sadece oyun finalini etkilemiyor. Oyun esnasındaki bazı yan karakterlerin akıbetini de belirliyor bu yaptıkların. Yukarıda sadece finalde bir değişim oluyor yazmışım, bir an unuttum.

Oyunun üzerinden bir süre geçince iyi son odaklı oynarsın artık. İyi sonla bitirmeseydim öyle yapardım.

1658307691315.png

1658307707896.png

Ben de oyunu bitirdim, sanırım iki farklı sonu var da bana kötü olanı denk geldi. Miller ve Artyom öldü :(

@Serahsi hocam bu da oyunda aldığım resimlerdi. Metro Exodus üzerine konuşunca da sizi etiketleyeyim dedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı