Sürprizbozan Red Dead Redemption At Bağı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

508516

Centipat
Arkadaşlar bir Bounty Hunting görevinde geçici olarak bir at kullandım ve sahibini polise teslim ettim, haliyle at sahipsiz kaldı. Zaten at bende geçici at olarak gözüktü. Bir yere gittiğimde ve ıslık çalarak çağırdığımda peşimden geliyordu. Ve onu, yalnız kalmasın diye kendi kampıma getirdim. Bu durum benim kendi atımda olumsuz bir durum yaratır mı? Cinsi Hungarian Halfbred. Eski atımla aramda bir bağ oluştu. Onu kırmak istemiyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski atın ile ilgili sorun olmaz. Kampta kalabalık olmasın istiyorsan kasabalardaki at ahırlarına bırakabilirsi
Sonradan bulduğum atımı ahıra koydum ama güncel atım gitti. Zaten kampta ayağını yere sürtüyordu falan, sanırım kaçtı. Şimdi sabitlediğim atımı geri almaya gidiyorum. Bağ kurduğum atım gitti :(
Sonradan bulduğum atımı ahıra koydum ama güncel atım gitti. Zaten kampta ayağını yere sürtüyordu falan, sanırım kaçtı. Şimdi sabitlediğim atımı geri almaya gidiyorum. Bağ kurduğum atım gitti :(
Düzeltme: Nasıl oldu anlamadım ama yanlışlıkla güncel atımı da ahıra sabitlemişim. Ahıra tekrar gittiğimde gördüm onu ve çok sevindim. Yanlış bilgilendirme için kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı