Sürprizbozan Skyrim'in bittiğini anlamak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Skyrim satın aldım ve modlamadan sadece ana görevleri yaptım yan görevlere dahi dokunmadım denebilir. Oyun 25 saatte bitti galiba. Açıkcası bittiğinden de emin değilim her zaman oyunlardan alışık olduğumuz oyun sonu yazısı dahi çıkmadı. YouTube'den baktığımda son ana görevi de yapmış bulunuyorum.
Alduini yok ettim ve en son yüksek Honghart dağında ejderler ile konuştum
oyunun ana görevi bu kadar mıydı? Elimde SE sürümü mevcut. O kadar yazı okudum yok bitmiyor yok şöyle. Affalladım doğrusu şimdi ne yapmalıyım ben? :D

Arkadaşlar merhaba, Skyrim satın aldım ve modlamadan sadece ana görevleri yaptım yan görevlere dahi dokunmadım denebilir. Oyun 25 saatte bitti galiba. Açıkcası bittiğinden de emin değilim her zaman oyunlardan alışık olduğumuz oyun sonu yazısı dahi çıkmadı. YouTube'den baktığımda son ana görevi de yapmış bulunuyorum.
oyunun ana görevi bu kadar mıydı? Elimde SE sürümü mevcut. O kadar yazı okudum yok bitmiyor yok şöyle. Affalladım doğrusu şimdi ne yapmalıyım ben? :D
Hocam o oyun 10k saat de oynasanız bitmez.

Evet. Alduin ölünce ana görevler bitiyor. Bende de SE sürümü vardı ben de bittiğini anlamamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ana görev oyunun çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Skyrim'de bir bitiş ekranı yok. Yüzlerce saat oynamalık çok büyük bir açık dünyada tonlarca yan görev var. Çok fazla keşfedilecek mekan var. Bir sürü farklı karakter yapılandırması var. Ana görev bu saydıklarım yanında devede kulak kalıyor. Ben 2013'ten beri belli aralıklarla hala oynuyorum. Farklı farklı bir sürü karakter geliştirdim. Ancak nadiren de olsa hala yeni görev çıkabiliyor karşıma. Yine nadiren de olsa keşfetmediğim bir yer bulabiliyorum çok fazla gezersem.

Oyunun ana hikayesi Alduin'in ortadan kaldırılmasıyla tamamlanıyor.

Yan görevleri atlamadan yapsaydınız en az bi' 50 saati görürdünüz. Hikaye modları vs. ile oyunun içerik konusunda bir sınırı yok.

RPG seven bir insanım Witcher serisi olsun gelecek olan Cyberpunk olsun bu yüzden satın aldım ve oynuyorum. Skyrim'in şanını çok duydum ana görevin bu kadar sürmesi beni bir afallatı. Galiba oyunun tadı yan görevlerde imiş. Yan görevlere mi odaklanmam gerekiyor?

Yan görevlerden devam etmeniz lazım. Ana hikayesi çok uzun değil zaten, oyunun asıl olayı yan görevlerde ve açık dünyasında.

Geri
Yukarı