Sürprizbozan Spider-Man: No Way Home sizce nasıl olmuş?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gülhane Gazozu

Hectopat
Merhaba dostlar, bugün filmi izledim. Ben çok beğendim, Tobey Maguire ve Andrew'i görmek bayağı iyi geldi. Sizce nasıl bir film olmuş dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence en duygusal Marvel yapımları listesinde rahatlıkla ilk 3'de. Film.

Efsane. Ama sonu kötü olmuş. Son spiderman filminin son sahnesinde her şey yeniden başlıyor. Saçma olmuş o kısım. Ama en çok May halaya ve ondan çok Ned ve MJ in Peterı unutmasına üzüldüm. Özellikle MJ niye unutuyor ki. Keşke görunce yeniden hatirlasa. Aslinda bir an hatirlar gibi oldu. Peter konusmaya devam etse hatirlardi ama aptal Peter konuşmayı birakti.

Çok güzel bir film ama son sahnesinde herşeye reset atılıyor.Kostümü gidiyor Ned ile MJ onu unutuyor falan çok üzüldüm bazı yerlerine.

Çok güzel bir film ama son sahnesinde herşeye reset atılıyor.Kostümü gidiyor Ned ile MJ onu unutuyor falan çok üzüldüm bazı yerlerine.
Ned degil de MJ agladim.
Youtube da sunu izledim dun 30 dk agladim şaka gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyiydi güzeldi. Dr strange yeni filminde bir 3 leme daha görürsek çok güzel olur. Hatta 4 leme olacak diyorlar, bakalım.
Teorim:
Dr strange filminde veya gelecek filmlerde MJ Peter'ı hatirlayacak bence.
Yani boyle kesmezler.
Gwen'i bile geri geriemeyi planlarken neden MJ hatırlamasın.

Kadro çok iyi, oyuncular çok iyi iş çıkartmış ama seneryo kötü, büyük bir potansiyelin içine etmişler.

Son düzenleme:
Ama belki ilerideki filmlerde Ned ile MJ sevgili falan olabilir. Gwen geri gelirse Peter'ın yeni sevgilisi o olabilir.

Geri
Yukarı