(Spoiler) Spider-Man no way Home

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Ben may Hala'nın ölmediğini düşünüyorum. Bence orada bir şeyler var.

Ne yazık ki öldü. Ya May hala ölecekti ya da MJ. Çunkü siger spiderlarin hep bir sevdigi öldu. Yanlış anlamayın ama ben MJ ölse daha çok üzülürdüm. Ama MJ in Peter'ı unutması beni May halanın ölümunden daha cok uzdu.

Son peter parker filmi olma ihtimali var, belki ileride az da olsa gozukur fakat miles morales getircekler maalesef.

Son peter parker filmi olma ihtimali var, belki ileride az da olsa gozukur fakat miles morales getircekler maalesef.
Ne yazık ki. Bu arada insanlar bu filmdeki MJ'in tam adının Mary Jane Watson olduğunu zannediyor. Hayır o ilk serideki sevgilisi ve öldü. Bu MJ Michelle Jones diye açılıyor. İnsanlar MJ'i oynayan Zendaya'nın Mary Jane oynadığını zannediyor. Filmdeki birkaç garip olay yüzünden. Aslında o Marj Jane değil. Michelle Jones. Ama anlamıyor insanlar.

Geri
Yukarı