Sürprizbozan [Spoiler] Star Wars 7-8-9 bölümlerinin kötü olması

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dark Lord Vader

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Star Wars'ı gerçekten çok seviyorum (ismimden de anlaşılır) ama bu üçleme gerçekten berbat yahu.
Neden 1: 6. filmde olay zaten bitiyor emperor ölüyor, vader ölüyor. Bundan sonra çıkıp yeni karakterler eklemek çok saçma ve ayrıca kötü.
Neden 2: Daha eline lightsaber almamış rey bir anda yıllardır lightsaber ile savaşan kylo ren ile mi kapışıyor! Çok saçma.
Neden 3: Jedi'lik ile ilgili bilgisi sıfır olan bir rey var karşımızda ama yoda gelip diyor ki o zaten biliyor. Ya luke Skywalker'a birkaç hafta eğitim verdi ama halen hazır değilsin dedi rey mi hazır?
Neden 4: Bu filmlerin Marvel filmlerinden hiçbir farkı yok. İkisinde de baş kahramanlar kesinlikle ölemez mesela oysa ilk 6 film öyle miydi ya özellikle 3. filmde binlerce Jedi Master'i hatta konseydekiler bile bir grup klon tarafından öldürüldü Jedi konseyinin en bilge Jedi'yı Palpatine'i yenemedi bunlarda ise eline lightsaber alan bir anda ölümsüz oluyor.
Kapanış: Yakında kenobi dizisi çıkacakmış ve sanırım ewan MC gregor oynuyor inşallah bu da 7-8-9 gibi olmaz.
Bu kadardı yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden 2: Daha eline lightsaber almamış rey bir anda yıllardır lightsaber ile savaşan kylo ren ile mi kapışıyor! Çok saçma.
Rey hadi neyse dedesinden gelen bir yetenek diyelim, ondan önce Finn ışın kılıcı kullanıyor. 😂

Tamamen fiyasko filmler. Disneyde farkına varıp son filmde toparlamaya çalışıyor ama faydasız o da fiyasko.
Filmlerden sonra aklımda kalan doğru düzgün bir sahne yok.
Bu first order mıydı? Nasıl ortaya çıktılar amaçları ne hala anlamış değilim.
Bu filmler ilk duyrulduğunda ilk oyuncular olucak dediklerinde sevinmiştim ama filmde eski oyunculara çok fazla yan karakter gibi davranılmış bence çok önemli sahneleri yok.
Daha böyle uzayıp gider.
Umarım kenobi dizisi güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı