Sürprizbozan The Witcher 3 B&W sonunda ne oluyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DemonDamage

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şimdi Blood and Wine DLC bittiği zaman eve gelen karakter, yine siliniyor mu, yoksa evin etrafında duruyor mu öyle? Oyunu yeni bitirdim boşluk içinde kaldım sanki :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi Blood and Wine DLC bittiği zaman eve gelen karakter, yine siliniyor mu, yoksa evin etrafında duruyor mu öyle? Oyunu yeni bitirdim boşluk içinde kaldım sanki :D.

Yazdığından anladığım Triss veya Yennefer'i seçtiğinde DLC sonu evine geldiğidir. Eğer bunu demek istediiysen ful evinde kalıyor öğlen bahçeye çıkıp güneşleniyor ve maalesef daha fazla sahne yok sad story :D
Ve ayrıca hikayede Triss ve Yennefer'i aynı anda yürüttüysen oyun sonu evine Ciri geliyor :D

Son düzenleme:
Karakter silinmiyor.Bahçede oturuyor.Yen veya Triss ikisinide seçmezseniz ciri gelir.Ciri'nin öldüğü sonu yaparsanız udu kuşanmış bir adet dandelion geliyor.
Aman hocam Allah'a şükür öyle bitirmemişim oyunu.
Yazdığından anladığım Triss veya Yennefer'i seçtiğinde DLC sonu evine geldiğidir. Eğer bunu demek istediiysen ful evinde kalıyor öğlen bahçeye çıkıp güneşleniyor ve maalesef daha fazla sahne yok sad story :D
Ve ayrıca hikayede Triss ve Yennefer'i aynı anda yürüttüysen oyun sonu evine Ciri geliyor :D
Aga varlığını hissetmek bile yetiyor ya Kaer Morhan'da tek kaldığımı görünce açıkçası garip oldum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı