Sürprizbozan [Spoiler] The Witcher 3 Ciri için ne yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ariana_05

Picopat
The Witcher 3'de Ağacın kalbini öldürerek bataklık köyüne gittim ve oradaki yaratıklar her iki seçeneği de denediğim halde Ciri'nin öleceğini söyledi. Oyunu oynamadan önce ufak bir spoiler yemiştim, sonlarla alakalı. Şu an ne yapmalıyım?

The Witcher 3'de Ağacın kalbini öldürerek bataklık köyüne gittim ve oradaki yaratıklar her iki seçeneği de denediğim halde Ciri'nin öleceğini söyledi. Oyunu oynamadan önce ufak bir spoiler yemiştim, sonlarla alakalı. Şu an ne yapmalıyım?
Hatırladığım kadarı ile onlar zaten
Ciri'nin öleceğini söylüyorlar her halükarda. Oyun sonuna etkisi yok söyledikleri sözün.
Oyuna etkisi olmaması ve spoiler vermemek açısından oynamaya devam etmenizi öneririm.

Ormanın Hanımları, oyunun hikayesinde büyük bir role sahip. Bu konuşma sana dikkatli olmanı, seçimlerini akıllıca yapmanı belirtiyor aslında.

Bu konuşmanın oyun sonu ile bir alakası yok. Daha oyunun yeni yeni güzelleştiği bölümlere giriyorsun. Önünde çok yol var.

Yapacağın tek şey, akıllıca kararlar vermek ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı