Sürprizbozan The Witcher 3 Keira Metz Sonu Nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Öldürürseniz:Baron'un eşini Cadıların elinden kurtarıyorsunuz ama rehabilitasyona ihtiyacı oluyor. Baron'da bunun karşılığında eşiyle beraber onun için gidiyor. Ve karşılığında yetimhanedeki çocuklar ölüyor.
Öldürmezseniz: Baron'un eşi Su Cadısına dönüşüyor. Onun üzerindeki laneti kaldırıyorsunuz ama gene de ölüyor. Çocuklar ise cadılardan kurtuluyor.
Hocam sence öldürmekmi mantıklı öldürmemekmi ? Yani siz nasıl yaptınız ?

Hocam bu size göre değişir. Siz içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın. Aşağı yukarı şu an 400 saat oynadığım için ben iki türlü de oynadım :D.
Yok hocam hangisi mantıklı diye soruyorum ben birşeye emin olamıyorum şimdi anna ölür ayy yanlışmı yaptım şöyle yapsaydım diye aklımdan çıkaramam.

Yok hocam hangisi mantıklı diye soruyorum ben birşeye emin olamıyorum şimdi anna ölür ayy yanlışmı yaptım şöyle yapsaydım diye aklımdan çıkaramam.
İkisinin de Wild Hunt ile doğrudan bir etkisi yok hatta oyunun geri kalanına bir etkisi bile yok. İçinizden hangisi geçiyorsa onu yapın. Bu arada RPG oyunlarında bu kadar düşünürseniz bir oyunu bitirmeniz bayağı uzun sürer.

İkisinin de Wild Hunt ile doğrudan bir etkisi yok hatta oyunun geri kalanına bir etkisi bile yok. İçinizden hangisi geçiyorsa onu yapın. Bu arada RPG oyunlarında bu kadar düşünürseniz bir oyunu bitirmeniz bayağı uzun sürer.
Hmm o zaman hocam ben Anna yı öldürüp çocukları yaşatayım. Eğer baron yaşarsa bize kaer morhende yardıma felan geliyormu?

Yeni konular

Geri
Yukarı