Sürprizbozan The Witcher 3 Keira Metz Sonu Nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İlişkiye girmeye gerek yok. Kaer Morhen'e siz yollayacakasınız.
Yol hocam benim dediğim ben şimdi oyun başlarındayım ve Keiranın görevlerini bitirdim şimdi ben silah arkadaşları kısmında oyunun sonlarına doğru direk Keira kaer morhene geş dediğim gibi geliyormu onu soruyorum.
Siz gönderdiğinizde Kaer Morhen savaşında orada olmuş oluyor.

He yani silah arkadaşları Velen kısmında Keiraya yardım çıkmıyornoraya gelince dimi.
Peki ya Baronun sonunu mutlu gelmesi için napabilirim?
Baron'un tercihini yaptıysanız daha geri gelmiyor. Eğer Baron'un kısmen iyi sonuna gitmek istiyorsanız ağacın içindeki ruhu öldürmeniz gerekiyor.

Baron'un tercihini yaptıysanız daha geri gelmiyor. Eğer Baron'un kısmen iyi sonuna gitmek istiyorsanız ağacın içindeki ruhu öldürmeniz gerekiyor.
Hmm tamamdır o bölüme gelinceki az kaldı yaparım.
Witcher yaratık.png

Hocam benim dediğim yaratık bu bunu öldürmelimiyim yoksa yaşatmalımıyım ? Birşey değiştiriyormu bunu öldürürsem ?

Son düzenleme:
Hmm tamamdır o bölüme gelinceki az kaldı yaparım.
Eki Görüntüle 1018406
Hocam benim dediğim yaratık bu bunu öldürmelimiyim yoksa yaşatmalımıyım ? Birşey değiştiriyormu bunu öldürürsem ?
Öldürürseniz:Baron'un eşini Cadıların elinden kurtarıyorsunuz ama rehabilitasyona ihtiyacı oluyor. Baron'da bunun karşılığında eşiyle beraber onun için gidiyor. Ve karşılığında yetimhanedeki çocuklar ölüyor.
Öldürmezseniz: Baron'un eşi Su Cadısına dönüşüyor. Onun üzerindeki laneti kaldırıyorsunuz ama gene de ölüyor. Çocuklar ise cadılardan kurtuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı