Sürprizbozan Venom 2 hakkında düşüncelerim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Renarchi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Dün sinemada izledim, güzel bir başlangıç olmadı romantik film gibiydi Venom trip falan atıyor. Aksiyon sahneleri olarak 1.filmden iyi değildi. Carnage'in yenilme sebebi Kasady'nin aşka yenik düşmüş olmasıydı bana göre, zaten Venom bile ölüceklerinden bahsediyordu. Son sahnede yani After Credits'ten (yanlış yazmış olabilirim) sonraki sahnede Venom'un MCU'ya gireceği kesinleşti (Marvel Cinematic Universe) böyleydi sanırım açılımı. Bence 10/8.

Son düzenleyen: Moderatör:
After credits için 2 puan veririm, 4/10'luk bir filmdi bana kalırsa. Venom gibi bir karakter sürekli olarak espri yapmaz, film boyunca Eddie ve Venom'un saçma esprilerini izledik.
IMDb puanı 6.4, o bile fazla.

After credits için 2 puan veririm, 4/10'luk bir filmdi bana kalırsa. Venom gibi bir karakter sürekli olarak espri yapmaz, film boyunca eddie ve Venom'un saçma esprilerini izledik.
IMDb puanı 6.4, o bile fazla.

Katılıyorum çok boş sahne vardı +16 yaptıkları için fazla kan aksiyon sahnesi vardır diye düşündüm 10dk görebildik sadece o sahneleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı