Sürprizbozan Witcher 1 Zeugl görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

haktanugur3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Daha önce Witcher 1'i oynayıp bitirmiş olan arkadaşlara bir sorum olacak. Oyunun sonuna çok yaklaştım, kanalizasyonda zeugl öldürme görevindeyim fakat bir türlü geçemiyorum. Bir gündür deniyorum fakat olmuyor. Oyunu bana zehir etti. Ne sağlık iksirim ne de güçlendirici bir şey yok.

Yanımda siegfried ile sürekli dayak yiyip duruyorum. Burayı nasıl geçebilirim acaba?
Yardım edebilecek olan yok mu?
Yardım edebilecek olan yok mu?

Bir yerde hata yapıyor olabilirsin. Kullanmış olduğun savaş stili yanlış olabilir. Tentacle'leri öldürürken geniş açılı saldırı ile saldır, Zeugl'a ise büyük bir yaratık olduğu için Ağır Saldırı kullanarak deneyebilirsin. Ayrıca IGNI işareti kullanarakta saldırmayı deneyebilirsin. Gümüş Kılıç kullandığından da eminsindir umarım.
Bol şans.

Bir yerde hata yapıyor olabilirsin. Kullanmış olduğun savaş stili yanlış olabilir. Tentacle'leri öldürürken geniş açılı saldırı ile saldır, Zeugl'a ise büyük bir yaratık olduğu için ağır saldırı kullanarak deneyebilirsin. Ayrıca ıgnı işareti kullanarakta saldırmayı deneyebilirsin. Gümüş kılıç kullandığından da eminsindir umarım.
Bol şans.

Hepsini denedim.(Çok hasar yiyorum buna bir çözüm yok. Videolardakinden daha fazla vuruyorum ama 3. kez çıktıktan sonra garanti ölüyorum ama videolarda böyle bir şey olmuyor.) En sonunda Türkçe yamada sorun olabilir diye onu sildim. Oyundaki tüm yazılar silindi, sonra da Save'ler. Sonrada saldım, oyunu sildim. Zaten oyunun %95'ni oynadım. Sonunu da biliyorum. 1.oyundan 2. oyuna Save aktarınca çok bir şey olmadığından umursamadım. Genel olarak oyunun oynanışından dolayı eziyet çekiyordum. O yüzden sildim. 2. oyunu indirip oradan devam edeceğim. Zaten 3. oyunu DLC ile bitirdiğimden olacak çoğu şeyi biliyorum.

Son düzenleme:
Hepsini denedim.(Çok hasar yiyorum buna bir çözüm yok. Videolardakinden daha fazla vuruyorum ama 3. kez çıktıktan sonra garanti ölüyorum ama videolarda böyle bir şey olmuyor.) En sonunda Türkçe yamada sorun olabilir diye onu sildim. Oyundaki tüm yazılar silindi, sonra da Save'ler. Sonrada saldım, oyunu sildim. Zaten oyunun %95'ni oynadım. Sonunu da biliyorum. 1.oyundan 2. oyuna Save aktarınca çok bir şey olmadığından umursamadım. Genel olarak oyunun oynanışından dolayı eziyet çekiyordum. O yüzden sildim. 2. oyunu indirip oradan devam edeceğim. Zaten 3. oyunu DLC ile bitirdiğimden olacak çoğu şeyi biliyorum.
Hocam youtube'a bir baksaydın keşke. Unuttuğun bir nokta vardır belkide.

Geri
Yukarı