Sürprizbozan Witcher 3 Ciri ile içmek oyunun sonunu etkiler mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bir sorun olmaz. Şimdi iyi anılar eğer yapamazsan fırsat varken finalde zaten ölüyor diye biliyorum.

@delininyıldızı

2015'te çıkmış bir oyun oynamayan olduğunu sanmıyorum. Ek olarak oynamadığı oyunun başlığında spoiler yazan bir konusuna girmesi zaten yanlış.
Ne olursa olsun gizlemek doğru olanı hocam. Açık açık hala yazıyorsunuz. Spoiler'in ne olduğunu bilmeyen küçük kardeşlerimiz de olabilir, büyük abilerimiz de olabilir ya da genel anlamda bilmeyen de olabilir. Siz yine de gizleyin ve yazın.

Arkadaşlar selamlar ben Witcher 3 de kaer morhen savaşından sonra Ciri ile içtim, kar topu oynamak yerine. Bu oyun sonunu etkiler mi? Ben Ciri'yi efsunkar yapmak istiyorum. Bu onu etkilemez değil mi?
Bu rehber üzerinden hangi kararın hangi sonu etkilediğini görebilirsin ama önermiyorum. Yaşayarak, oyundaki kararlarını seçerek kendi kaderini kendin belirle.

Ne olursa olsun gizlemek doğru olanı hocam. Açık açık hala yazıyorsunuz. Spoiler'in ne olduğunu bilmeyen küçük kardeşlerimiz de olabilir, büyük abilerimiz de olabilir ya da genel anlamda bilmeyen de olabilir. Siz yine de gizleyin ve yazın.

Dostum konuyla alakasız mesajlar atmaya devam ediyorsun. Uzatmayalım istersen.

dijkstrayı öldürmeli miyim?

Roche seviyorsan mecbursun zaten.

İkisini de öldürürdüm hocam.
Nasıl oluyor o şimdi Dijkstra bizi madam iranın oraya çağırıyor ve orda fight çıkıyor Geralt ada ben karışmam yada dijkstraya saldırmak için seçenek çıkıyor ne yapmalıyım orda.
Dostum konuyla alakasız mesajlar atmaya devam ediyorsun. Uzatmayalım istersen.

Roche seviyorsan mecbursun zaten.
Yani hocam Radovid e suikaat etkilemez dimi oyun sonunu?

Nasıl oluyor o şimdi Dijkstra bizi madam iranın oraya çağırıyor ve orda fight çıkıyor Geralt ada ben karışmam yada dijkstraya saldırmak için seçenek çıkıyor ne yapmalıyım orda.
Saldırın hocam. Dijkstranın ölmesinin herhangi bir etkisi yok ancak onları da yalnız bırakmayın.

Radovidin ölümünden sonra kutlama için tiyatro sahnesinde toplanıyorsunuz ve Tamerya geleceğini konuşuyorsunuz. O sırada Dijkstra geliyor ve "Tamerya diye bir yer olmayacak! Redanya benim ışığımda yükselerek Nilfgaardı yenicek diyor." Bu sırada size gitmenizi söylüyor. Giderseniz Ves, Roche ve Thaler ölüyor. Gitmez iseniz hain Dijkstrayı öldürebiliyorsunuz ve bu benim için en keyifli kısımdı.

Saldırın hocam. Dijkstranın ölmesinin herhangi bir etkisi yok ancak onları da yalnız bırakmayın.
Radovidin ölümünden sonra kutlama için tiyatro sahnesinde toplanıyorsunuz ve Tamerya geleceğini konuşuyorsunuz. O sırada Dijkstra geliyor ve "Tamerya diye bir yer olmayacak! Redanya benim ışığımda yükselerek Nilfgaardı yenicek diyor." Bu sırada size gitmenizi söylüyor. Giderseniz Ves, Roche ve Thaler ölüyor. Gitmez iseniz hain Dijkstrayı öldürebiliyorsunuz ve bu benim için en keyifli kısımdı.
Yani
Dijkstrayyı öldüreyiyim o zaman.

Geri
Yukarı