Sürprizbozan Witcher 3 Detlaff

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Bu arkadaşı ikiye böldüm. Regis de boynunu parçaladı. Benim seçimlerim yüzünden mi öldü? Kurtulabilir miydi?

Dikkat spoiler var sonra aman efendim spoiler yedim diye sövmeyin!

1.seçenek kraliçenin kardeşini şu perili merili ortama gittiğinde fiyonk almazsan ve düz çıkarsan Detlaff'ı yaşatabilirsin seçimlerinle ancak hapishane sonu ile karşılaşırsın syanna ölür.

2.seçenek düz mağaraya gitmek= mağaraya gidersen ve başarı ile bitirirsen sonunda hüzünlü son olur, dettlaf syanna ve anna henriata ölür syanna ablasını şişler bildiğin.

3.seçenek= düşlü müşlü perili aleme gidip tüm görev adımlarını yapıp Syanna'ya fiyonk alırsan kurtulur, sonrasında syanna ile konuşur ve mahkemede Syanna'yı savunursan ikisi de barışır ve ölmezler ama dettlaf ölür.

Arkadaşlar spoiler yedirmeyin bana ama.
Olmadı böyle. :/
Dikkat spoiler var sonra aman efendim spoiler yedim diye sövmeyin!

1.seçenek kraliçenin kardeşini şu perili merili ortama gittiğinde fiyonk almazsan ve düz çıkarsan Detlaff'ı yaşatabilirsin seçimlerinle ancak hapishane sonu ile karşılaşırsın syanna ölür.

2.seçenek düz mağaraya gitmek= mağaraya gidersen ve başarı ile bitirirsen sonunda hüzünlü son olur, dettlaf syanna ve anna henriata ölür syanna ablasını şişler bildiğin.

3.seçenek= düşlü müşlü perili aleme gidip tüm görev adımlarını yapıp Syanna'ya fiyonk alırsan kurtulur, sonrasında syanna ile konuşur ve mahkemede Syanna'yı savunursan ikisi de barışır ve ölmezler ama dettlaf ölür.
Ben 3. sondan gittim. Kaç saat kaldı tahmini?

Hayır kurtarman mümkün değil. İstediğini yapsan bile yine savaşmak zorunda kalıyorsun. Sadece sevgilisi olan kadının ölüp ölmeyeceği senin seçimine bağlı.
Hayır kurtarabilir tabiki. Yanlış bilgi vermeyin. Oyunu 10 kere bitirmiş biri olarak, sevgilisinin gerdanlığını kibritçi kızdan almazsak eğer, Detlaff kızı öldürüyor ve Detlaff ile savaşmak zorunda kalmıyorsun. Ama hayatını Toussiant hapishanesinde geçirmek zorunda kalıyorsun.

Geri
Yukarı