Sürprizbozan Witcher 3 görev gözükmüyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Laxwq

Centipat
Daha fazla  
Witcher 3 oyunun aldım ve sorunsuz bir şekilde oynuyordum ancak Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun eşini bul görevini yapamıyorum çünkü haritada çıkmıyor.

O bir görev değil. Velen'deki ipuçlarını tamamladığınız zaman o görev otomatik olarak tiklenecek. Siz, kendi seviyenize uygun ana görevleri yapmalısınız. J tuşuna basıp ekran görüntüsü atar mısınız?
The Witcher 3 27.12.2020 22_10_15.png

Görevlerde bataklık cadılarıyla ilgili olan diğer görevi yapmanız gerekiyor. Ondan sonra hikaye devam edecek.
Tam olarak ismi nedir ? Görevler göremedim de

"Karanlıkta Dolaşmak" adlı görevi yapmanız gerekiyor. Sonrasında yeni bir görev gelecek. Görevler, tabiri caizse yeni görev doğuracak ve en sonunda Velen'deki ipuçlarını bitirip Baron'un eşini bulacaksınız. Her zaman kendi seviyenize yakın görevleri yapın.

"Karanlıkta Dolaşmak" adlı görevi yapmanız gerekiyor. Sonrasında yeni bir görev gelecek. Görevler, tabiri caizse yeni görev doğuracak ve en sonunda Velen'deki ipuçlarını bitirip Baron'un eşini bulacaksınız. Her zaman kendi seviyenize yakın görevleri yapın.
Çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.
Yaptınız mı? Düzeldi mi?
Ben daha cinciye gitmemiştim bu görevde. Yapayım, fazla yok demiştim ama meğersem görevler kısmındaki sıralama tersmiş. Üsttekiler eski, alttakiler yeniymiş. Başladık bir kere, durmak olmaz.

Ölü atı falan buldum. Sonra balıkçı kulübesine gittim. Baronla konuştum. Sonra bu görev geldi. Bir de diğer şehire gidip kızı bulma var. Onu daha yapmadım ama söylenen görev yok. Onu yapınca geliyordur belki. Bir de internette baktım biraz. İngilizcesi "Ladies of the Wood" olan görevi yapman lazım diyorlar. O görev de cadılı falan olan. Duvardaki resimden o kadar tanıyabildim. Pek bir şey hatırlamıyorum. Uzun zaman oldu oyunu bitireli.

Baronun kızına gittim. Sonra barona dön dedi, döndüm. Hala o görev bir yer göstermiyor. Söylenen Karanlıkta Dolaşmak görevi de yok. Ana görevlerde Velen'de sadece Cadının Peşinde görevi var. O da sizde yok. Belki o yapıldıktan sonra Karanlıkta Dolaşmak geliyordur.

Aama şu ana kadar cadılı hiçbir şey yapmadım baron görevlerinde. Yapmam gerekiyor. Hatırladığım öyle. Onlar da bir sıra görev olsa gerek.

Öyleymiş. Tanım olarak konum çıkana kadar ana görevlerde konumu Velen olanlar yapılmalı diyebiliriz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı