Sürprizbozan Witcher 3 hem Triss hem Yennefer seçmek

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hmm o zaman eski Save'ime geri dönüceğim sanırım. Peki hangisini tercih etmeliyim Triss mi ynnefer mı?

Siz hangisini daha çok sevdiyseniz onu seçin. Diğerinden bir artısı yok hikayede. ama Yennefer'i seç sen :D.

Şimdi başka bir yerde gördüm sanırım komutla falan halledilebiliyormuş. Geri dönmeye de üşendim :D nasıl yapılıyor biliyor musunuz?

Çok tavsiye etmem hocam bayağı bir şey kaçırıyorsunuz. Oyunun dosyalarından öncelilke konsolu açmanız lazım.

Siz hangisini daha çok sevdiyseniz onu seçin. Diğerinden bir artısı yok hikayede. ama Yennefer'i seç sen :D.

Çok tavsiye etmem hocam bayağı bir şey kaçırıyorsunuz. Oyunun dosyalarından öncelilke konsolu açmanız lazım.
tamamdır geri dönücez o zaman. Teşekkürler hepinize.
Son bi soru daha sorayım. Şuanki save'imle DLC'leri de oynayayım mı? Yoksa geri dönüp Triss veya Yennefer'la birlikte olup mu oynayayım DLC'leri?

Selamlar Witcher 3 oynuyordum bitirmeme 1-2 saatlik bir kısım kaldı. Ben oynarken hem Yennefer hem Triss'le aşk yaşadım ve en son olanlar malum yatağa bağlayıp gittiler falan. Öyle olacağını bilseydim birini seçerdim ama neyse. Sormak istediğim şu; bu seçime bağlı olarak oyunun sonunda ve DLC'lerde bir şey değişiyor mu?
Yennefer gibi bir mükemmeliyet varken Triss'i seçmeye ne gerek var.

Yeni konular

Geri
Yukarı