Sürprizbozan Witcher 3 Morkvarg

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Oyunda Skellige'ye gittim, Yennefer'ı buldum. Sonra anladığım kadarıyla Namert diye birisini arıyoruz bir bahçede. Hebaryum olması lazım adı. Bir kulübede Morkvarg'ın bacağı var. İncele yapınca Morkvarg geliyor, sohbet edip dövüş başlıyor. Önceden de kurt adam konusu açmıştım. Öldüremiyorum kurt adam. 🙂 İnternete bakınca kendi etini falan yediriyorlar ama başka bir görevde. Mağaraya gidip Morkvarg'ı buluyorlar. Ama benim yaptığım görevde Morkvarg beni buluyor. Sonra şunu fark ettim, sanırım öldürmem gerekmiyormuş. Bende Morkvarg'la dövüşmeden bahçeyi aramaya devam ettim. Bir ceset bulduk ve Yennefer ona büyü yapıp konuşturmaya başladı. Orada kaldım. Özetle bu Morkvarg'ı öldürmem gerek mi?

Oyunda Skellige'ye gittim, Yennefer'ı buldum. Sonra anladığım kadarıyla Namert diye birisini arıyoruz bir bahçede. Hebaryum olması lazım adı. Bir kulübede Morkvarg'ın bacağı var. İncele yapınca Morkvarg geliyor, sohbet edip dövüş başlıyor. Önceden de kurt adam konusu açmıştım. Öldüremiyorum kurt adam. 🙂 İnternete bakınca kendi etini falan yediriyorlar ama başka bir görevde. Mağaraya gidip Morkvarg'ı buluyorlar. Ama benim yaptığım görevde Morkvarg beni buluyor. Sonra şunu fark ettim, sanırım öldürmem gerekmiyormuş. Bende Morkvarg'la dövüşmeden bahçeyi aramaya devam ettim. Bir ceset bulduk ve Yennefer ona büyü yapıp konuşturmaya başladı. Orada kaldım. Özetle bu Morkvarg'ı öldürmem gerek mi?

Hocam o yeniden canlanıyor, yıkılmış köprünün altından suyun içine girip yüzün kapının anahtarını buluyorsunuz gerisi geliyor.

Hocam bahçede dolandığınızda dirilip geri geliyor, mutlaka savaşmanız lazım birkaç kere.
Hocam boss değil. Dövüş başlayınca görev ''onu öldür'' demiyor. Şunu da fark ettim, uzaklaşınca olduğu yerde bekliyor. İşte o uzakta beklerken ben görevi halletsem.

Morkvarg ı kontratını alarak öldürebilirsin. Aşağı limanda bahçenin arkasında bir adam var adını hatırlamıyorum. Adam ile sakın kavgaya girişme her dediğini okeyle sana kurt dişi olan bir kolye verecek sonra bunu morkvarg a verdiğinde lanet kalkacak ve insana dönüşecek. Sonrasında öldürmek sana kalmış.
Elindeki görevi bitir. Sonra morkvargı öldür.

Morkvarg ı kontratını alarak öldürebilirsin. Aşşağı limanda bahçenin arkasında bi adam var adını hatırlamıyorum. Adam ile sakın kavgaya girişme her dediğini okeyle sana kurt dişi olan bi kolye verecek sonra bunu morkvarg a verdiğinde lanet kalkacak ve insana dönüşecek. Sonrasında öldürmek sana kalmış.
Hocam ben şu an görevdeyim ama. Hebaryum'u araştır diyor. ben buna bulaşmasam?

Morkvarg başka görev ama sanırım o bahçede olduğu için sen oraya gidince seni buluyor. Ana görev olduğunu sanmıyorum ama kontrol edeceğim. Morkvarg'ın büyüsünü bozabiliyorsun. Seninle bir anlaşma teklif ediyor, kabul etmediğim için sonucunda ne olduğunu bilmiyorum. Ama Morkvarg görevini onu öldürmeden bitirebiliyor olman lazım.

Yan görevmiş. Görev ya senin yaptığın ana görevle geliyor ya da ilan tahtasından.
Etrafı gez, su civarında oynanılan mekanizma var. Oradan onun mağarasına gidiyorsun. Orada bir şeyler yapılıyordu.

Görev sonuçlarında ise şöyle söylenmiş.
Geralt Morgvark'ı kendi etiyle beslerse.
Geralt laneti dişle kaldırırsa ve Morgvark'ı anında öldürürse.
Geralt laneti dişle kaldırırsa ve Morgvark'ı anında öldürmezse.

Görevlere bakılan yerde hikaye şeklinde anlatıyor ya, oradaki yazı bu seçeneklere göre değişiyor. Ama anında dediğine göre sonradan da öldürebiliyorsun. Ben ikinciyi yapmıştım. Bir adam var, sahil olan bir yerde yaşıyor diyeceğim ama Skellige'de her yer sahil dese yeridir, ki orası ufak bir adaydı. Neyse sahilde bir adam var ve bu Morgvark'ın bir tanıdığı. Onun sana bir eşya vermesi lazım. O eşya diş olsa gerek. Laneti ya öyle kaldırırsın ya da kendi etini yedirerek. O abimizin adı Einar ve Larvik'te yaşıyor.

Onu öldürmen gerekmiyor, ölmüyor da zaten. Kendisinin ayrı bi' görevi var. Onu yapmak istiyorsan Morkvarg'ın lanetini kaldırman gerekiyor. Laneti nasıl kaldıracağını bilmiyorsan cevaplayabilirim.
Hocam internette videolar gördüm. Önce öldürüp konuşuyorlar. Ben öldüremiyorum ama. Adam iksir falan içip kesiyor. Mavi bir iksirdi. Ben hiç iksir kullanmadım. Anlatırsanız sevinirim.

Geri
Yukarı