Sürprizbozan Witcher 3 Radovid

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhammed irfan

Picopat
Daha fazla  
Witcher 3'te roach ve djikstra bana radovidi öldürelim demişti. Ben tekrar kral katili olmak istemiyorum deyip. Bitane kel adamı götürdüm onlara. Ama ben öldürmedim radovidi. Radovidi öldürmeyince Ciri ölüyor mu? Şimdi Ciri'yi kurtarmaya gideceğim. Eğer ölüyorsa radovidi öldürmek için başka şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciri'yi teslim etmedikten sonra bu dediğiniz yaşanmıyor diye biliyorum. Ama teslim edersek, doğru.
Evet, öyleydi sanırım. Emhyr’in yanına götürmek iyi seçimlerden birini tetikleyebildiği için götürmeyi doğru olarak görüyorum ben, o sebeple genelde kafamda ona göre kuruyorum olayları :D

evet, öyleydi sanırım. Emhyr'in yanına götürmek iyi seçimlerden birini tetikleyebildiği için götürmeyi doğru olarak görüyorum ben, o sebeple genelde kafamda ona göre kuruyorum olayları :D

Ciri'yi Emhyr'ın yanına götürmiyicem. Radovidi öldürmeyip Emhyr'ın yanına götürmezsem Ciri Witcher oluyor değil mi?

Ciri'yi Emhyr'ın yanına götürmeyeceğim. Radovidi öldürmeyip Emhyr'ın yanına götürmezsem Ciri Witcher oluyor değil mi?
Oluyor, ama Radovid’i öldürmenizi tavsiye ederim. Pek iyi bir karakter değil sizin de bildiğiniz gibi.

Seçimlerinizden en az 3 tanesini doğru yapmayı unutmayın bu arada, yoksa efsunger olamaz.

Geri
Yukarı