Sürprizbozan Witcher 3 Shani'yi nerede buluruz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
HoS DLC’sini oynuyorum şu an. Olgierd’in 3. dileğindeyim. Shani’yi en son evinde gördüm. Bu arkadaşı bulabilir miyim oyunda? Bir yerlere gidiyor mu? Yoksa tamamen terk mi ediyor bu toprakları?🙁

3. dilekten sonra tekrar buluşuyorsun. Ama isteğe bağlı bir görev. Tavsiyem isteğe bağlı görevi yapmaman. Ama sen bilirsin. Kılıcın güçlü değilse isteğe bağlı görevi yapman tavsiyemdir. İsteğe bağlı görevi yapmayınca kılıç dışında bayağı cazip hediyeler var çünkü (Eğer, altın vs).

HoS bittikten sonra bulamıyorsunuz, savaşa gittiğini söylüyordu hatırladığım kadarıyla.
Tüh yav. Kaçırdık yani.
Daha fazla görmek istersen W1 oynayabilirsin.
W1 var ama 3 dakika dayanabildim.
3. dilekten sonra tekrar buluşuyorsun. Ama isteğe bağlı bir görev. Tavsiyem isteğe bağlı görevi yapmaman. Ama sen bilirsin. Kılıcın güçlü değilse isteğe bağlı görevi yapman tavsiyemdir. İsteğe bağlı görevi yapmayınca kılıç dışında bayağı cazip hediyeler var çünkü (Eğer, altın vs).
Neden yapmayayım? Tam anlamadım.

Tek gecelik bir ilişkiden fazlası değil zaten, kaçırsanız ne olacak hocam. Shani memur gibi adam istiyor, geldiğimde evde olsun diyor :D
Hocam bilmiyorum ana çok hoşlandım bu arkadaşdan. Seçme şansım olsa Yennefer’ın, Triss’in yüzüne bakmam. Değişik zevkler.☺️

Neden yapmayayım? Tam anlamadım.
Spoiler uyarısı!
İsteğe bağlı görevi yaparsan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İsteğe bağlı görevi yapamazsan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Spoiler uyarısı!
İsteğe bağlı görevi yaparsan:
İsteğe bağlı görevi yapamazsan:
Anladım hocam sağolun. Shani varsa bende varım görevde. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı