Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 silah arkadaşları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tcbeko55

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kaleye girdim vs. ayıları öldürdüm, sonra yardım lazım dedi. Ben de daha sonra yapmak için bensiz yapın seçeneğini seçtim vs. neyse sonra bayağı zaman geçti bayağı ilerledim lootlarda vs. sonra ciri için sis adasına gidiyordum uyarı verdi: Bu göreve geçerseniz bazı görevleri bir daha yapamayacaksınız ben de tamam geri döndüm. Sonra görev yapacağım ama haritada falan çıkmıyor cerys diğeri ve babalarıyla konuştum ama yine de hiçbir mark çıkmıyor.

Hiçbir yan görev falan da yok tüm seçenekleri okudum ama yok yok yok aşağıya da linki bırakacağım.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    584,5 KB · Görüntüleme: 84
  • 2.png
    2.png
    984,6 KB · Görüntüleme: 96
  • 3.png
    3.png
    1 MB · Görüntüleme: 72
  • 4.png
    4.png
    955,2 KB · Görüntüleme: 71
  • 5.png
    5.png
    541,8 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Ciri görevi oyunun dönüm noktalarından biri ciri görevine girdikten sonra tamamen onun üstünde duruyorsun diye hatırlıyorum. Görevlerin neden gittiği hakkında bir bilgim yok. Önerim sis adasına gidip görevi yapmanız olacaktır. Görevlerden sonra kalan şeyleri yapmanıza izin veriyor oyun.

Bensiz yapın demeniz sorun olmuş sanırım. Birini seçip tahta geçmesine destek olmanız gerekiyordu. O tik olmayan objektif de o görevin en sonunda tamamlanıyor. Ne Cerys'i ne de Hjalmar'ı desteklemediğiniz için veraset meselesinin çözülmesine yardımcı olmamış oluyorsunuz. Eski bir saveden tekrar oynayabilirsiniz. Bu şekilde ana hikayeye devam ederseniz o görev başarısız olacak.

Bensiz yapın demeniz sorun olmuş sanırım. Birini seçip tahta geçmesine destek olmanız gerekiyordu. O tik olmayan objektif de o görevin en sonunda tamamlanıyor. Ne Cerys'i ne de Hjalmar'ı desteklemediğiniz için veraset meselesinin çözülmesine yardımcı olmamış oluyorsunuz. Eski bir saveden tekrar oynayabilirsiniz. Bu şekilde ana hikayeye devam ederseniz o görev başarısız olacak.
Teşekkürler.Ben ciri görevinden devam edip bu görevi başarısız şekilde bıraktım.Çünkü eski save'e dönersem çok şey kaybedeceğim.Büyük ihtimalle oyunu 2.kez de bitireceğim.O yüzden 2. oynayışımda o seçeneği seçmem :D
Bende ekteki gibi gözüküyor. Hjalmar ve Ermion ile konuşmanız gerekiyor sanırım.
Onları yaptım ama diğer arkadaşın da dediği gibi 3. seçeneği seçmem bug yarattı sanırım.Artık 2. oynayışımda destekleriz birini.
Ciri görevi oyunun dönüm noktalarından biri ciri görevine girdikten sonra tamamen onun üstünde duruyorsun diye hatırlıyorum. Görevlerin neden gittiği hakkında bir bilgim yok. Önerim sis adasına gidip görevi yapmanız olacaktır. Görevlerden sonra kalan şeyleri yapmanıza izin veriyor oyun.
Ciri görevine geçtim bu görev başarısız sayıldı öyle de kalacak.Çok da önemli değil açıkcası ciri kısmı çok daha cazip bi taht için save'e geri dönmem zaten :D

Geri
Yukarı