Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3'de ana görevin ciri olmasından memnun oldunuz mu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sağolun dostlar ilgi çekici duruyor en yakın indirimde alacağım.

Ne farkı var normal sürümle?
2 tane çoğu oyundan güzel DLC. Ve bir kaç aksesuar. Hele Blood And Wine DLC' si çoğu oyundan iyidir. İndirimde 18 TL normal sürüm. İndirimde 22 TL GOTY sürüm. 4 TL gibi farkla efsane bir şey. Ayrı ayrı indirimde alırsanız 10 TL' den fazla DLC için para veriyorsunuz.

The Witcher 3 en sevdiğim oyunlardan biri olmasına rağmen maalesef Ciri kısımları bana da sıkıcı geliyordu.

Şahsen Witcher 2'nin hikayesi Witcher 3'ten çok daha iyi. Hikayenin anlatımında ise tabii ki de Witcher 3 daha iyi. Fakat sen istesende istemesende Witcher 3'ün ana hikayesi Ciri ve Yennefer'ı bulmak ve vahşi avla yüzleşmek olacaktı.
çünkü geralt, oyunun sonunda her şeyi hatırlıyor, hafızasını geri kazanıyor. Yennefer ve Geralt'ın öldüğü sanılan rivia isyanında kızı gibi gördükleri ciri, onları kurtarıp anlatılanlara göre şahane bir yere bırakıp gidiyor.Sonrasında vahşi av geliyor falan ve oyun Nilfgaard'ın kuzey topraklarına işgali ile ilgili bir sinematikle son buluyor. Yani oyunun serileri birbiriyle bağlantılı olduğundan, Witcher 3'ün hikayesinin politikalarla, krallarla, savaşlarla vs. geçme imkanı yok. Bağlantı kopuyor çünkü. Ben de senaryodan aşırı memnun kalmadım fakat Witcher 3'ün hikayesi Witcher 2'den belli olduğundan çok da dert etmedim kendime. Geralt reyizin hikayesi de bitmiş oldu. Keşke bitmeseydi.

Oyunun tek sevmediğim yanı; Wild Hunt'ın kolay dövüş sahnesiydi. Oyunun başında gösteriyor havalı havalı güçlü düşman, sonra öldürünce hiç son ve düzgün replik yok.

Daha iyi açıklamak gerekirse, vahşi av ile karşılaşmamız kötüydü basitti.

Oyunun tek sevmediğim yanı; Wild Hunt'ın kolay dövüş sahnesiydi. Oyunun başında gösteriyor havalı havalı güçlü düşman, sonra öldürünce hiç son ve düzgün replik yok.

Zorluğu arttırırsanız ve leveliniz yüksek ise çoğu boss savaşında zorlanıyorsunuz. Deneyebilirsiniz.

Zorluğu arttırırsanız ve leveliniz yüksek ise çoğu boss savaşında zorlanıyorsunuz. Deneyebilirsiniz.

Biliyorum. Ama bahsetmek istediğim o değil. Ana oyundaki en güçlü kötü karakter değil mi Eredin?

Oyunun başında flashback vs falan vardı. Diyordum vay anasını baya güçlü karakter falan. Zamanı geldiğinde iyi güzel kapıştık fakat hikaye açısından gerçekten zayıftı. Zaten oyuncular bununla ilgili yorum yapmış zamanında.

Zorda oynarsanız kolay olmuyor.
Zaten ölürken bile bizimle oynuyor.Avalach'ı ciri'yi kaçırdığını vs. söylüyor.Pek konuşmaması iyi oldu bence.

Kitapları okuyunca Ciri daha bir güzel geliyor. Ciriyi ben çok severim, Triss ile olan ilişkisi de çok tatlıdır.

Biliyorum. Ama bahsetmek istediğim o değil. Ana oyundaki en güçlü kötü karakter değil mi Eredin?

Oyunun başında flashback vs falan vardı. Diyordum vay anasını baya güçlü karakter falan. Zamanı geldiğinde iyi güzel kapıştık fakat hikaye açısından gerçekten zayıftı. Zaten oyuncular bununla ilgili yorum yapmış zamanında.
En güçlü gibi bir şey yazmıyordu ama gösterdiklerine göre aldanmışsınız. Bence en zoru DLC' kurbağa prens veya Detlaff' dı. Hikayesi benim oynadığım oyunlar arasında en iyisiydi. Çünkü çok güzel sıralamışlar olayları. Ve karakterlere cidden bağlandım yani. Hikaye olarak sadece Ciri gibi gözüksede arka planda yaşanan hikayeler bence oyunun hikayesini yapıyor. Baron, Dandelion vb. bir sürü herkesin bir hikayesi var. Ve oyun bunları cidden oyuncuları içine çektiğini düşünüyorum ve oyundan bu yüzden sevildi hikaye bakımından çünkü çok sade ama arka akabinde yaşananlar sıkmadığı için çoğu kimse şikayetçi olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı