Sürprizbozan Witcher 3'den sonra Witcher 2 oynanmalı mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Arkadaşlar selam Witcher 3'ü bitirdim 35 saat gibi bir süreyle.
Oyunda sonda Ciri kendini feda etti sonra bir handa onu buldum.
Her neyse sizce Witcher 2'yi de oynamalı mıyım bilmiyorum Witcher 3 acayip hoşuma gitti. Ne yapmalıyım sizce oynayayim mi?

Keşke spoiler koysaydın.
Önce 2. oynamak daha iyi olurdu ama ilk 3. sonra 2. oynayıp çok zevk alan kişiler var bence oynanır.

Arkadaşlar selam Witcher 3'ü bitirdim 35 saat gibi bir süreyle. Oyunda sonda Ciri kendini FE'da etti sonra bir handa onu buldum. Her neyse sizce Witcher 2'yi de oynamalı mıyım bilmiyorum Witcher 3 acayip hoşuma gitti. Ne yapmalıyım sizce oynayayim mi?

Oyna bence çok güzel hikaye çok iyi ultrayada alırsan tadından yenmez.

Arkadaşlar selam Witcher 3'ü bitirdim 35 saat gibi bir süreyle. Oyunda sonda Ciri kendini FE'da etti sonra bir handa onu buldum. Her neyse sizce Witcher 2'yi de oynamalı mıyım bilmiyorum Witcher 3 acayip hoşuma gitti. Ne yapmalıyım sizce oynayayim mi?

DLC'lerini oynamadıysan DLC'leri oyna oyunu en iyi sonla bitirmişsin zaten ayrıca Witcher 2'yi de istiyorsan elbette oyna ama 3'ten sonra biraz tuhaf gelebilir

35 saat çok kısa bir süre Witcher 3 için :(

Hikayeyi daha iyi anlaman için Witcher 2'yi de oynamanı öneririm, hatta mümkünse Witcher 1'de olur.

35 saatte mi bitirdiniz? Withcer 3'ü daha tam oynamamışsınız (ben 30 saatte daha 18-20 lvl falandım) o yüzden Witcher 2'yi oynayıp 3'ü oynayabilirsiniz. (Günün favori sorusu Witcher'ın diğer serileri herhalde)

Ek paketleri oynamadıysanız alıp oynayın, ana oyun kadar kaliteliler diyebilirim.

W2 oynanır, hikayesi güzel oynanışı ise idare eder bir durumda. Karakterleri de çok hoştur, mesela Letho abimiz :)

Arkadaşlar selam Witcher 3'ü bitirdim 35 saat gibi bir süreyle.
Oyunda sonda Ciri kendini feda etti sonra bir handa onu buldum.
Her neyse sizce Witcher 2'yi de oynamalı mıyım bilmiyorum Witcher 3 acayip hoşuma gitti. Ne yapmalıyım sizce oynayayim mi?
İlk oyundan başlayabilirsiniz. Eğer olmazsa 2. oyuna da direkt başlayın. Hikayeyi bile tam anlamamışsınız sürprizbozandan anladığım kadarıyla. 2'yi bitirdikten sonra 3'ü tekrardan yan görevleriyle berber oynayın. Hatta DLC'leri de oynamadıysanız oynayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı