Spor Branşı Tavsiyesi

Dostum basketbol yaşın için en mantıklısı. Gerçekten sevindim. Fakat kendim senin yaşlarında 72 kilo civarıydım. Antremanlar çok zor gelmeye başladı 2 ay sonra bıraktım. Onun için yüzmeye git sonra baskete git dedim. Ama hırs iyidir. Bu arada sporda dubstep dinle. :D

Dostum basketbol yaşın için en mantıklısı. Gerçekten sevindim. Fakat kendim senin yaşlarında 72 kilo civarıydım. Antremanlar çok zor gelmeye başladı 2 ay sonra bıraktım. Onun için yüzmeye git sonra baskete git dedim. Ama hırs iyidir. Bu arada sporda dubstep dinle. :D

Sen benden de fenaymışsın :) Ben 65 kiloyum. İlk haftalarda zorlanırım ama sonraki haftalarda alışacağımı umuyorum :) Bu arada dubstep ne ? :) Basketbolu sadece oynarım terimlerini bilmem de :)

Sen benden de fenaymışsın :) Ben 65 kiloyum. İlk haftalarda zorlanırım ama sonraki haftalarda alışacağımı umuyorum :) Bu arada dubstep ne ? :) Basketbolu sadece oynarım terimlerini bilmem de :)
Dostum 65 kilomu yani o yaşta ? :D Şuan 16 yaşındayım 60 kiloyum. Biraz kiloluyum deyince 80 kilosun falan sandım. :D Antremanlarda 8-9 tur koşuyorsun bu sırada tempodan düşmemen için dubstep türü müzikler dinle seni gaza getirsin. Dupstep bir terim değil yani :D

Dostum 65 kilomu yani o yaşta ? :D Şuan 16 yaşındayım 60 kiloyum. Biraz kiloluyum deyince 80 kilosun falan sandım. :D Antremanlarda 8-9 tur koşuyorsun bu sırada tempodan düşmemen için dubstep türü müzikler dinle seni gaza getirsin. Dupstep bir terim değil yani :D

Şu an baya cahil durumuna düştüm :) Dubstep' e basketbol terimi dediğim için kendimi kınıyorum ve 1 günlük ban talep ediyorum :)

Yaşın 14 eğer birazda boy varsa basketboldan başka bir şey düşünmemelisin 13 yaşımda 7. sınıfın yaz tatilinde 1-1,5 aylık bir basketbol macerası o yıl içinde 10-12 cm boyumun uzamasını sağladı tek sebebi bu olmayabilir ama tam büyüme çağında olduğun için basketbol daha yararlı. Basketbolda daha fazla ter atarsın futbolda daha çok dinlenme var aslında benim antrenmanlarım 30-45 dakika arası sürerdi ama hiç durmak yoktu sırılsıklam oluyordum ama daha çok motive ederdi beni.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı