Spor Faaliyeti Önerisi

Bence kulaklığı takıp 1-2 saat koştuğun zaman zihinde dinlenir. Sen de rahat rahat uyursun. Her gün olmasa bile 2 günde bir çıkıp 1-2 saat koşu en iyisi. Bir de bir yerde oturup meyve suyunu içtiğin zaman en kral spor yapılmış olur. Ben 1-2 kez yapmıştım. Gece çıkmıştım benim için çok iyi olmuştu açıkçası kafam dağılmıştı. Sana da bunu tavsiye ederim.

Evet koşma çok iyi bir spor koşmayı da severim ayrıca ama bulunduğum semt koşmak için pek uygun değil özellikle geceleri. :lanet:

Benim gibi ikisinide aynanda yürütebilirsiniz. Saatler çakışmıyorsa! Çünkü; bedensel gelişimini olumlu yönde etkileyecek hiç bir faliyetten kaçınmamalısın. Daha sağlıklı, daha konsantire olursun. Yüzme sana hız, kas gelişimi ve ciğerlerini açar. Bu da bir sporcu için bulunmaz birşey. ;)

Edit: Boyum: 1.82 , Kilo: 74 , Yaş: 17

Ahh ahh o boy, kilo bende olacaktı bodybuilding yapardım. En basitinden şöyle düşün: Bir yere gittiğinde senin birisi yüzme sporu yapıtıgını anlamaz, düzenli koştuğunu anlamaz. Bodybuilding yap bak millet sana nasıl bakıyor :)

Vücut geliştirme öneririm. Boyun, kilon ve yaşın gayet uygun. Hem az çok altyapında varmış, biçilmiş kaftan olarak görüyorum :).

Ahh ahh o boy, kilo bende olacaktı bodybuilding yapardım. En basitinden şöyle düşün: Bir yere gittiğinde senin birisi yüzme sporu yapıtıgını anlamaz, düzenli koştuğunu anlamaz. Bodybuilding yap bak millet sana nasıl bakıyor :)

Önerin için teşekkürler benim vücut yapmak gibi bir takıntım vs yok ayrıca insanlar bana baksın diye ben spor yapmak istemiyorum. Sadece hobi olarak boş zamanımı bilgisayar başında geçirmek yerine daha sağlıklı ve eğlenceli bir şey yapmak istiyorum.

Yüzme tüm kasları çalıştırdığı için iyi bir spor dalı bence. Omuzların felan genişler. Fakat panik atak varsa yüzmeye hiç bulaşma derim :D Bende panik atak var ve ilk girdiğim zaman az daha boğuluyordum :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı