Spor için Bluetooth kulaklık önerisi

Fit Runner

Zeptopat
Daha fazla  
Koşu yaparken, spor salonunda ve açık hava gibi yerlerde egsersiz yaparken kulağımdan düşmeyecek ve güzel sese ve basa sahip olan Bluetooth kulaklık önerebilir misiniz?

Kulak içi kulak yapısına göre değişiklik gösterebiliyor. Bir süre kulak içi ile yaptım fakat rahat edemedim.

Düşme ve sıkma yapıyordu. Kulak üstü daha iyi olabilir.

Şu an kullandığım kulaklık: SoundCare Q10

Kulak içi kulak yapısına göre değişiklik gösterebiliyor. Bir süre kulak içi ile yaptım fakat rahat edemedim.

Şu an kullandığım kulaklık: SoundCare Q

Şu an kullandığım kulaklık: SoundCare Q10
Kulak üstü olanlar pek durmuyor kafamda 1 2 tane kulalık denemek için kıllandım. Koşu, ip atlama, ağırlık kaldırıma, beden ağırlığıyla egzersiz yapma gibi şeyler yapıyorum. O yüzden kulak içi tercihim ama doğru noktaya parmak bastın kulakdan düşmesini bende istemiyorum hattâ bu durumdan dolayı kancalı kulaklık düşünüyorum. Zaten en son kullanmadığım kulaklık kancalıydı hâttâ2 defa aynı kulaklıktan almıştım. Lâkin ikisinde de kablo ile kulaklık arası kablo kırılmaları oldu. Kuraklık; Anker A3451 Soundcore Spirit X Bt Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri

Geri
Yukarı