Spor için ek takviye önerisi

rayNN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ilk defa ek takviye kullancağım düzenli olarak spora gidiyorum ama protein ihtiyacımı karşılayamıyorum bu yüzden kreatin ve protein tozu almak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Çok profesyonel bir ürün olmasına gerek yok, bütçe dostu olursa iyi olur.

Alabileceğiniz en ucuz ve en kaliteli protein tozu budur. Kreatin içermiyor.

Bu da kreatin. Servis sayısı fazla.

Alabileceğiniz en ucuz ve en kaliteli protein tozu budur. Kreatin içermiyor.

Bu da kreatin. Servis sayısı fazla.
Aralarında ki servis sayısı gerçekten fazla. Ben kullanmaya başlarsam kreatinli kullanırım herhalde. zararlarına bir göz gezdirdim de klasik geldi fazla alınca mı oluyor acaba?

Aralarında ki servis sayısı gerçekten fazla. Ben kullanmaya başlarsam kreatinli kullanırım herhalde. zararlarına bir göz gezdirdim de klasik geldi fazla alınca mı oluyor acaba?
Servis sayısının farkı, birisinin protein birisinin kreatin olması. Kreatin az kullanılır, proteinin ölçeği daha fazladır.

Ayrıca bunların hiçbir zararı yok ölçeğinde kullanırsanız. Zaten fazla kullanmanız için bir sebep yok, size kullanmanız gereken ölçek veriliyor.

Uzun dönem bunu kullandım. Net tavsiyemdir. Erken dönemde ek takviyeye yüklenmemesi gerekiyor. Bu takviyeler ciğerlerde birikintiye sebep oluyor. Zararı %100 yok diyemeyiz. Evde yumurta, tavuk yemekle aynı değil bu. İlk 6 aylık aşamada sadece whey protein kullanılsa yeter. Eğer daha uzun ve ağır çalışmak istiyor ise BCA kullanılabilir. Gerisi anlamsız.

Teşekkürler tavsiyeler için.
Bir de protein tozu ile kreatinin günlük alımı nasıl olacak antrenman öncesi sonrası vs. ve öğrenci adamım ilk birini sonra birisini alacağım ilk hangisini almalıyım.

Teşekkürler tavsiyeler için.
Bir de protein tozu ile kreatinin günlük alımı nasıl olacak antrenman öncesi sonrası vs. ve öğrenci adamım ilk birini sonra birisini alacağım ilk hangisini almalıyım.
Eğer spora ilk defa başlıyorsanız, bir şey almanıza gerek yok. Birkaç aydan sonra almaya başlamalısınız.

İlk olarak protein tozundan başlayabilirsiniz. Spordan hemen sonra bir ölçek.

Yeni konular

Geri
Yukarı