Spor için kulak üstü kulaklık önerisi

sykrz

Kilopat
Kulak içi kulaklıklar kulağımdan düştüğü için kulak üstü bir şey alacağım. Spor ve günlük kullanım için kullanacağım. Benim için önemli kriterler ses yalıtımının iyi olması dış sesleri olduğunca kesmeli ve temiz bir ses istiyorum mikrofon vs. gibi etkenler önemli değil. Sadece müzik dinlemek video izlemek için vs. alacağım. Bütçem doğrultusunda aşağıda ki kulaklıklar var ama hangisini alsam kararsız kaldım.

JBL 510BT
JBL 560BT
JBL T450BT
JBL T500BT
Anker SoundCore Life Q10i
Sony WH-CH510
Philips TAH4205
Philips TAH1205BK
Havit H630BT
QCY H2

510BT zamanında iyi bir kulaklıktı fakat fiyatını şu an hak etmiyor, Anker almanız tavsiyemdir. Anker Q30 kullanıyorum spor konusunda üzmüyor kafadan falan düşme olmuyor zaten.

510BT zamanında iyi bir kulaklıktı fakat fiyatını şu an hak etmiyor, Anker almanız tavsiyemdir. Anker Q30 kullanıyorum spor konusunda üzmüyor kafadan falan düşme olmuyor zaten.

Q10i memnun eder mi? Bende JBL konusunda aynı fikirdeyim malzeme kalitesi vs. fiyatını hak etmiyor bence de Anker Q10i tarafına daha yakınım.

Q10i memnun eder mi? Bende JBL konusunda aynı fikirdeyim malzeme kalitesi vs. fiyatını hak etmiyor bence de Anker Q10i tarafına daha yakınım.
Q10İ kullanmadım fakat dediğim gibi Q30 modelini 12 gündür kullanıyorum equalizer ayarlarını yaparsanız bass ve tiz konusunda aşırı iyi seviyeye geliyor fakat şöyle bir şey var %50'den sonra toplu taşımada dışarıya ses veriyor, bunun dışında pek bir sıkıntı yaşamadım kafamdan falan hiçbir şekilde düşmedi.

Ses olarak en güzel kulaklıklar Anker Q10i ve Sony WH-CH510. Sony sporda sıkıntı yaratabilir çünkü kasası biraz dandik kaçıyor o iş için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı