Spor Kol Saati Önerisi

@Silinen üye, önerin için teşekkürler. Güzelmiş fakat bir saat gördüm, ilgi çekici geldi. Bunun hakkında fikrin var mı? Veya fikri olan yardım etsin. Time-it T-block Full Black Red Led 401 - n11.com nasıl çalıştığını pek anlamadım. Anlayanlar beni aydınlatabilir mi, sizce nasıldır ? :)

Kol saati bölümünde yolladığım linkteki kol saati dijital saat olarak gözüküyor özelliklerinde ama saati neresinde anlayacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
En üstteki kısım saatin ta kendisi. 12 tane kutucuk var. Yani 12 saat formatına göre üretilmiş bir saat. Büyük ihtimalle en alttaki kısım (M, 2, 3, 4, 5...) 9'a gelince, ortadaki kısımdan ilk olarak "10" yazan kutucuk yanıyordur. Yani ortadaki kısım, içinde bulunduğumuz saatin dakikaları gösteriyordur. "60" yok, çünkü; 50. ve 60. dakikalar arasında nerede olduğumuzu en alttaki kutucuklardan görebiliyoruz. Sadece mantık yürüttüm, ne kadar doğrudur bilemem. Saat bayağı ilginç :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı