Spor lisesi için tavsiye

Omer0909

Femtopat
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
5
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Merhaba. ben Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesi'ne katılımda bulundum. Bayağı bir hevesle çabaladım ettim kazandım fakat öyle umduğum gibi çıkmadı. 12'ler 11'ler nasıl anlatayım böyle egosundan sıfatı gözükmüyor. Hepsinin her biri ben en iyisiyim kafasında. Yani kısacası alışır mıyım bu tür bir ortama? Sınıfımda o kadar iyi değil, kaynaşamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
 

dinos

Centipat
Katılım
22 Mayıs 2022
Mesajlar
1.642
Makaleler
1
Çözümler
1
Merhaba. Ben Sivas Ahmet ayık spor lisesi'ne katılımda bulundum. Bayağı bir hevesle çabaladım ettim kazandım fakat öyle umduğum gibi çıkmadı. 12'ler 11'ler nasıl anlatayım böyle egosundan sıfatı gözükmüyor. Hepsinin her biri ben en iyisiyim kafasında. Yani kısacası alışır mıyım bu tür bir ortama? Sınıfımda o kadar iyi değil, kaynaşamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba öncellikle kendimde Sakarya spor lisesine gitmiş birisi olarak söylemek istiyorum spor lisesi meslek lisesi aynı şeyler ve sınıfta hiç anlaşabildiğim kişiler yok 9.sınıfta pandemi denk geldi geçti gitti 10.sınıfta herkes birbiriyle kaynaştı ortada ben kaldım 1 senedir böyle tek oturur evime giderim bu senede açığa geçme düşüncem var ya da seneye spor lisesi benim de bildiğim gibi çıkmadı ama rahat bir okul umarım sende aynısı olmaz.
 

Yeni konular

Yukarı