Spor salonuna kaç ay gitmeli?

Yok hocam öyle bir şey yapmam. 500 TL para vereceğim 1 ay 15 gün sonra gitmeyeceğim. Zengin miyim ben?
Yok öyle demek istemedim ya :) Kendini biliyorsan ona göre seç dedim ama bildiğim işine yarayacak olan şey spor yaparken salgılanan hormonlara karşı vücut iyi şeyler besliyor. Bağımlılık yapıyor demek fazla olur ama bir tür alışkanlık yaptığı kesin. Bunun için de 1-3 ay gitmek gerekiyor. Orayı atlatırsan devam edersin. (Tavuk göğsü çok kuru oluyor bunu kuru olmayacak şekilde pişirebilenler var YT'da bakmalısın)

İsteğim 90'dan 80'e (en az) inmek. Ve sırtımdaki kifozu düzeltmek.
Ne diyorsunuz siz olsanız ne yapardınız? (6 ay 400 3 ay 300'dü) bir de anam var (yok) ama (var)

Spora git 1 ayda düzelt onları sonra en sevdiğin sporun kursuna git, "spora gittiğim iyi olmuş, zorlanmıyorum" dersin, sevdiğin sporun da sporcusu olursun.
3 aylık 300 ise 1 yıllık 500 olduğunda indirimli yani iyi ama sıkılacaksan 3 ayı tercih et.

Spora git 1 ayda düzelt onları sonra en sevdiğin sporun kursuna git, "spora gittiğim iyi olmuş, zorlanmıyorum" dersin, sevdiğin sporun da sporcusu olursun.
3 aylık 300 ise 1 yıllık 500 olduğunda indirimli yani iyi ama sıkılacaksan 3 ayı tercih et.

Hocam 16 yaşındayım. Bu saatten sonra anca futsal. Yüzmeyi çok seviyorum. Ama havuza gidip gelmesi 1 saat. Zaten lisanslı satranç oyuncusuyum.

Yapılabiliyorsa uzun yıllar yapılmalı. Hem sağlık açısından hem de estetik açıdan muazzam bir spor. Zaten pes etmeyip gittikçe bir yerden sonra sürekli gitme isteğiniz artacak ve gitmediğiniz günlerde pişman olacaksınız niye bugün gitmedim diye. Kendim 1 yıldır yapıyorum ve 2 yıl daha gitmeyi planlıyorum.

Hocam 16 yaşındayım. Bu saatten sonra anca futsal. Yüzmeyi çok seviyorum. Ama havuza gidip gelmesi 1 saat. Zaten lisanslı satranç oyuncusuyum.

Vay be.
1 senden küçüğüm.
2 futsal sadece futbolun salonda oynananı.
3 gel bir el satranç atalım.
Yüzme hangi stili tercih edeceğine bağlı olarak zorlaşıyor, mesela kelebekleme zor.

Vay be.
Senden küçüğüm.
Futsal sadece futbolun salonda oynanır.

Demek istediğim bu saatten sonra kulüp almaz. Kaleciliğim çok iyi (bu benim görüşüm değil, sadece mahallede denilen bir övgü hiç değil).
Yaş kaç?
İmkanın varsa basketbol veya futbol kursuna git lisans al. Yasaklara bile antrenman oluyor. Kafan dağılır hem. Ben çok pişmanım. Keşke futbol kulubüne gitseydim diye.

Demek istediğim bu saatten sonra kulüp almaz. Kaleciliğim çok iyi (bu benim görüşüm değil, sadece mahallede denilen bir övgü hiç değil).
Yaş kaç?
İmkanın varsa basketbol veya futbol kursuna git lisans al. Yasaklara bile antrenman oluyor. Kafan dağılır hem. Ben çok pişmanım. Keşke futbol kulubüne gitseydim diye.

1. Yaş 11.
  2. Futbola gitmeyi düşünüyorum da korona yaktı :(
  3. Saat 22 mi? 11 yaş için kötü bir zaman seçimi.
  4. Benim de kaleciliğim çok iyi, benden büyüklerle oynuyorum :D .
  5. 700k ne? Deden kumardan sihir öğrenseydi bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı