Spor Salonuna yazılmak mantıklı mı?

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Boyum: 191 cm.
Kilom: 104 kg.

Lise 1'e geçtim, kiloluyum göbek basen falan ne ararsan var. Virüs gelmeden önce okula bisikletle gidip geliyordum o zamanlar boyum 188 kilomda 91 idi. Etrafımdan hep sen iyi vücut yaparsın gibi şeyler duyuyorum. Bisiklet sürmüyorum Mart'tan beri, okul açılınca okula da servisle gideceğim belki okuldan sonra veya hafta sonu bisiklet sürebilirim. Sizce salona yazılmam mantıklı olur mu? Yazılabilir miyim? Yazılırsam ne kadar bir ücret öderim aşağı yukarı? Yararı olur mu?

Oraya vereceğin paraları biriktirip spor aletleri alabilirsin hem elinden kimse almaz hem de makineler bozulana kadar seninle olur . Spor salonu ücretleri ilden ile değişiyor ben Ankara dayım bize yakın olan spor salonu aylık 450 TL alıyor.

Virüsün azaldığı zamanda anca giderim zatende. Yazılınca size program falan yapıyorlar mı yoksa siz serbest istediğinizi mi yapıyorsunuz?

Virüs ün azaldığı zamanda anca giderim zatende. Yazılınca size program falan yapıyorlar mı yoksa siz serbest istediğinizi mi yapıyorsunuz?

Bu yaşta ağırlık altına girilmez. Evde egzersiz yapsan daha iyi olur gibi. Calisthenic diye yazarsan Google amcaya anlarsın ne demek istediğimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı