Spor salonunda hangi hareketler zayıflatır?

Hiçbir hareket zayıflatmaz diye bir cümle saçmalıktan ibaret. Kardiyo ve ağırlık antrenmanı dolaylı yoldan kalori açığı oluşturmada önemli bir rol oynuyor. Keyfine beğenmedim butonuna basmadım.

Hiçbir hareket zayıflatmaz diye bir cümle saçmalıktan ibaret. kardiyo ve ağırlık antrenmanı dolaylı yoldan kalori açığı oluşturmada önemli bir rol oynuyor. Keyfine beğenmedim butonuna basmadım.

Evet hiçbir hareket za-yıf-lat-maz bunu anlayamayacak ne var günde 5000 kalori alıp ertesi gün de 6000 kalori alıyorsan istediğin hareketi yap zayıflayamazsın kardeşim.

Evet hiçbir hareket za-yıf-lat-maz bunu anlayamayacak ne var günde 5000 kalori alıp ertesi gün de 6000 kalori alıyorsan istediğin hareketi yap zayıflayamazsın kardeşim.
Ben de hareket tamamiyle zayıflamaya yönelik bir eylem olduğunu savunmuyorum. Dolaylı yoldan zayıflamayı iyi yönde etkilediğinden bahsediyorum.

Tek başına yeterli değil diye bir cümle kursaydınız beğenmedim butonuna basmazdım. "Hiçbiri" diye bir kelime kullandıysanız yanlış bilgi verdiğiniz anlamına gelir.

Zaten hiçbir hareket zayıflatmıyor ki. Bir insan aldığı kaloriyi her gün arttırarak giderse istediği hareketi yapsın zayıflayabilir mi?

Tek başına yeterli değil diye bir cümle kursaydınız beğenmedim butonuna basmazdım. "Hiçbiri" diye bir kelime kullandıysanız yanlış bilgi verdiğiniz anlamına gelir.

E zaten hiçbiri. Sen sabaha kadar kardiyo yap kaloriyi aşarsan bitti. Oturduğun yerde otur ve sadece kalori açığı yap yine zayıflarsın ama kardiyo yapıp yersen bir etkisi olmaz sonuç olarak hiçbir hareket kilo verdirmez. Ve kardiyo yaparken 1000 kalori yakmaz normal insan maksadını yakılan kalori belli. Kardiyonun temel amacı kalp sağlığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı