Spor yaparken müzik dinlemek için kablosuz kulaklık

Gamer tıpçı

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlikta da belirttigim gibi spor yaparken müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arıyorum. Bütçe 1K'yı geçmesin uzun ömürlü kulagimdan kaymayan ve kulaklık kulağımdayken telefona dokunmadan konuşabilecegim sesimin net gittigi guzel bir kulaklık ariyorum.
Bulabildigim kulaklıklar bunlar, yorum yaparsanı sevirinim :)
Wave 100TWS, kablosuz kulak içi kulaklık, IE, siyah Wave 100TWS, Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, IE, Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar başlikta da belirttigim gibi spor yaparken müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arıyorum. Bütçe 1K'yı geçmesin uzun ömürlü kulagimdan kaymayan ve kulaklık kulağımdayken telefona dokunmadan konuşabilecegim sesimin net gittigi guzel bir kulaklık ariyorum.
Bulabildigim kulaklıklar bunlar, yorum yaparsanı sevirinim :)
Wave 100TWS, kablosuz kulak içi kulaklık, IE, siyah Wave 100TWS, Kablosuz Kulakiçi Kulaklık, IE, Siyah : Amazon.com.tr: Elektronik
Bir kaç gündür bende araştırma içerisindeyim. Çok pahalı birşey aramıyorum ben. Bu yüzden QCY T13 modelini alacağım sanırım. Bakmanızı ve incelemelerini okumanızı öneririm.

QCY T13 yeterlidir ama biraz daha para verebilirseniz Anker'in 500 liraya da modelleri var. Bu kulaklıklar kolay kaybolabildiği için fazla para vermektense daha az vermek daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı