Spora 3 yıldan sonra yeniden başladım

HiFiMAN

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlarım, elbette evde dambılla çalıştım ama vücudum çok hamladı. 3 yıl ara verince kuvvetim düştü. Bilek güreşine bir süredir gitsem de salona yeni başladım. Gücümün düştüğünü gördüm. Hedef 6 ay içinde toparlanmak. İlk girişimde video çektim. Sizi videolarla başbaşa bırakıyorum. Hedefim saniyede 5 nizami yumruk (90 kiloda) ve sağ kolumla 200 kg deadlift. (90 kiloda)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Selam dostlarım, elbette evde dambılla çalıştım ama vücudum çok hamladı. 3 yıl ara verince kuvvetim düştü. Bilek güreşine bir süredir gitsem de salona yeni başladım. Gücümün düştüğünü gördüm. Hedef 6 ay içinde toparlanmak. İlk girişimde video çektim. Sizi videolarla başbaşa bırakıyorum. Hedefim saniyede 5 nizami yumruk (90 kiloda) ve sağ kolumla 200 kg deadlift. (90 kiloda)

Kardiyo yapıyorsunuz değil mi hocam?

Tek elle Deadlift yapmanızın amacı ne acaba? Ayrıca tek el diye bu şekildedir diye düşünüyorum ama deadlift formunuz kötü gayet.
Formum her zaman kötüydü. Belki de o yüzden fıtık var. Düzeltmeye de uğraşmadım. Tek elde çok ilerlemiştim, bir de pek belli olmasa da bacaklarım uzun ve ince. Yani belim iki elle yapacağımdan daha fazlasını taşıyabilir aslında. Bu da tek ele yüklenmeme neden oluyor. Kimsenin yaklaşamadığı Guinness rekoru 330 kg. (Sağ el deadlift) Ben 100 kiloda 20 seri tekrar yaptım en fazla, yine sağ elde. Obez olmama ve formsuz olmama rağmen güç işlerini seviyorum. Bu yüzden kaldırılan ağırlık bazında en güçlü insanların %50'si kadarım, öyleydim. Güç görüntüye neredeyse hiç bakmıyor. Strongman seviyesinde değilsen. Hatta o bile konuşulur.
Kardiyo yapıyorsunuz değil mi hocam?
Ben 7-8 litre içecek içiyorum, 8 litre su içiyorum ve en az 5 kg yemek yiyorum 24 saatte. Çok fazla yürüyorum denebilir. Evimin bölgesinde belli yürünebilir yollar var. Her gün yürürüm. En kötü günüm 8500 adım. Ancak bu kadar yeyince berbat bir göbek oluşuyor ve zayıflamak imkansız hale geliyor. En sevdiğim ilk şey cinsellik, hemen hemen aynı oranda sevdiğim ikinci şey yemek. Bu sebeple mide ameliyatını düşünmedim.

Geri
Yukarı