Spora başlayamamak

SmmmOxo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR
Herkese iyi günler diliyorum,
Şimdi ben gaza geldim. Önce kol ve bacak kaslarındaki hantallığı atıp sonrasında göbeği eritmek istiyorum.
Ancak mekik olsun şınav olsun(1-2 tane anca yapabiliyorum) çekemiyorum. Doğal olarak isteğim kaçıyor.
Spor öncesi spora başlamak için hazırlık olarak ne önerirsiniz.
El yayı, göğüs yayı aldım, kum torbası sipariş edeceğim, bir dambıl seti bakınıyorum. Genelde evde yapabileceğim şekilde hazırlık yapmak istiyorum.
Bu şekilde evde zayıflayabilen arkadaşlar varsa tecrübelerini ve tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle fazla yağların varsa iyi bir diyet ile bunlardan kurtul.1-2 tane şınav çekiyorum diyebilirsin sorun yok ama Youtubeden şınav çeşitlerine bak.Dizler yerdeyken şınav çekmek şu aşamada daha iyidir.Bu tip şeylerde gazla çalışma çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsin çünkü aylarca çalışıp kendinde gelişme göremeyebilirsin bunlar olağan şeyler (hiçbir zaman gazla çalışma derim).

Bu sayılar hemen artmaz zaten.Vücudun zamanla seni taşır hale gelecek ve sonrası akıp gidecek.

Kanka evde 30 Kilo verip sonra spor salonuna yazılmış birisi olarak verebileceğim en önemli tavsiye bunu eğlenmek için yap ve durmadan aynaya bakıp kendini kontrol etme.

1) Gerekli istikrarı sağlamak için mental olarak hazır olduğuna emin olmak.
2) Yağ yakımını destekleyecek beslenme düzenine girmek.
3) Mutlaka kardiyo ile ilgili antrenman yapmak.
4) Ev için dumbell ve belirttiğin gereçleri, ilgili kasa etki edecek şeklilde, açılara uygun kullanmak.
5) Kum torbasının bağlantı noktasına dikkat etmek.
6) Aslında beklentilerine göre en mantıklısının; kaliteli bir bisiklet almak ve güvenli bir rota belirleyerek kullanmak olabileceğini düşünmek.
7) Elindeki ekipmanlarla, sadece belli bir bölgeye odaklanarak, genel bir zayıflama sağlanamayacağını bilmek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı