Sporcular gece ne yiyebilir?

Kilo vermek kesinlikle daha kolay hocam, kaynak önemli değil, zorluk özneldir.
Yağ yakımı psikolojik olarak zordur, kilo almak ise gerçekten zordur. Kas kütlesinden bahsediyorum, abur cubur yiyerek herkes kilo alabilir.
Hocam dediğiniz gibi öznel bir şey. Kilo alırken gram zorlanmıyorum mesela ben. Daha bu ay 6 kilo alırken yağ oranımı %1 düşürdüm. 7'den 6'ya düştü bu arada yüksek yağ oranında da düşürmedim.

Hocam dediğiniz gibi öznel bir şey. Kilo alırken gram zorlanmıyorum mesela ben. Daha bu ay 6 kilo alırken yağ oranımı %1 düşürdüm. 7'den 6'ya düştü bu arada yüksek yağ oranında da düşürmedim.
Helal olsun ne diyeyim öyle bir yağ oranı, herkesin hayali.

@One Face Neye güldün bro?

Son düzenleme:
@mr.esat Reis öznellikle ilgili bir şey sormadı.
Arkadaş gece yeyince midemiz aa deyip direkt yağ yapmıyor ya mı ne dedi.
Wus da kaynak istedi. Kendisi kendi görüşü için kaynak bırakmıştı.

@mr.esat Reis öznellikle ilgili bir şey sormadı.
Arkadaş gece yeyince midemiz aa deyip direkt yağ yapmıyor ya mı ne dedi.
Wus da kaynak istedi. Kendisi kendi görüşü için kaynak bırakmıştı.

Dostum zorluk öznel bir şeydir ki zaten, ben kilo da verdim daha öncesinde, bulktayım şu an. Affedersin büyümek için bir yerlerimi yırtıyorum şu an, karnım şiş şu an rahatsızım. İdmandan geldim. Hem ye, hem kaldır. Gününün içerisinde evde olamadığın zamanlar bir şey yiyememek, çok zor. Hele ki Türkiye'de, aşırı ucuz ve sade şeyler yemek zorundasın. Et, somun yiyerek kendini ödüllendiremiyorsun. Çok zor. Ama kilo vermek, biraz aç karnına kardiyo, aç kalmak ve daha kısa sürede sonuç almak. Tartı seni bunu yapmaya itiyor zaten. Bir binayı yıkmak mı daha zordur, yoksa yapmak mı? Zayıflamak kolay demedim, lakin kilo almak kadar zor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı