Sportinn güvenilir mi?

Site kaliteli gibi görünüyor ama bilemedim bağlantı güvenli yazıyor bir sıkıntı çıkmaz gibi sanki. Ancak bana güvenmeyin araştırmanızı iyi yapın bende ilk defa görüyorum bu siteyi.

Site kaliteli gibi görünüyor ama bilemedim bağlantı güvenli yazıyor bir sıkıntı çıkmaz gibi sanki. Ancak bana güvenmeyin araştırmanızı iyi yapın bende ilk defa görüyorum bu siteyi.

Hocam şikayet var sitesinde dolandırıcılık yaptığı hakkında şikayetleri yok sadece garanti sıkıntılarından şikayet edenler var.

Hocam ben de futbol topu bakıyorum ve merak ettim ne yaptınız diye. Ek olarak topun linkini ve şu an fotoğrafını isteyebilir miyim?

Decathlon markası için 130 çok değil mi hocam? Cahilim biraz da attığım ürün nasıl sizce. Nike Strike Team İms Futbol Topu - SC3535-100

Hocam kipsta normalde kalitesiz olur ancak bu model FIFA standartlarına çok yakım bir şekilde yapılış deniyor. Ben alınca deneyeceğim size haber veririm. Nike Strike'ye gelirsek topu hangi zeminde oynayacağınıza bağlı. Halı sahada oynayacaksanız Nike Strike güzel top ama sert zeminde (beton) oynayacaksanız almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı