Spotfiy hesabım çalındı

captan thanos

Centipat
Yer
uzaklarda bir yerlerde
Daha fazla  
Merhaba bugün Spotify'da müzik dinlemek için girmiştim fakat sonra nazza diye bir yerden müzik dinlendiğini gördüm. Şifreyi değiştirdim olmadı, oturum kapattım olmadı, verdiğim erişimleri kapattım olmadı. Destek'e yazdım cevap yok. Ne yapabilirim? Not: Spotify konusunu bulamadığım için buradan yazıyorum.

Merhaba bugün Spotify'da müzik dinlemek için girmiştim fakat sonra nazza diye bir yerden müzik dinlendiğini gördüm. Şifreyi değiştirdim olmadı, oturum kapattım olmadı, verdiğim erişimleri kapattım olmadı. Destek'e yazdım cevap yok. Ne yapabilirim? Not: Spotify konusunu bulamadığım için buradan yazıyorum.

Beklemekten başka çareniz yok. Elbet döneceklerdir.

Bilin diye söylüyorum Nazza Almanya nın tam ortasında bir şehirdir.(ilçe de olabilir bilmiyorum)

Beklemekten başka çareniz yok. Elbet döneceklerdir.
Tamam
Nasıl hesabınızı çaldırtıyosunuz anlamıyorum her önüne gelene şifrenizimi veriyosunuz 😃

Hayır kimseye şifremi vermemiştim aslında fakat makro Music'e erişim vermiştim.
Geçen gün VPN açıkken telefonumdan Spotify dinlemiştim ondan kaynaklı olabilir sanırım.

Geri
Yukarı