Spotify aile planı nasıl işler?

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Spotify'dan aile planı alacağız arkadaşlarla. Öncesinde hepimiz aynı adresi bir yere girmeli miyiz? Planlar kısmında "kullanmaya başla" deyince ödeme sayfasına yönlendiriyor. Ödemeyi yaptıktan sonra mı adres girerek onları davet edeceğim? Süreç nasıl kısaca?

1631285657912.png

1631285683030.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Davet ile katılacak kişi aynı adresi yazmalı. Yoksa "Aile" değil diye kabul etmiyor.

Davet ile katılacak kişi aynı adresi yazmalı. Yoksa "Aile" değil diye kabul etmiyor.
Adres belirleyin.
Linki kullanacak kişiye atın.
Adresi atın.
Hocam yani şimdi ödemeyi yapacağım ve sonrasında bana adres sorup link verecek. Arkadaşlarım da o linke girerek aynı adresi yazacak ve bitmiş olacak doğru muyum ? Emin olmak için soruyorum.

Hocam yani şimdi ödemeyi yapacağım ve sonrasında bana adres sorup link verecek. Arkadaşlarım da o linke girerek aynı adresi yazacak ve bitmiş olacak doğru muyum ? Emin olmak için soruyorum.
Evet. Biz en son yaptığımızda bu şekilde olmuştu.

Öncelikle aile hesabından adres oluşturman gerekiyor. Daha sonrasında ise o adresi yakın arkadaşların ve aile içindeki bireylere söylüyorsun senin Spotify Premium Aile Planı davet linkinden aile grubuna giriyor hepsi bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı