Spotify ana sayfasındaki saçma içerikler

richy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX5700XT Nitro+ SE
i5-9600K
8x2 3200Mhz 16 GB Ram
512 GB SSD
2 TB HDD
Corsair K55 Klavye
Corsair M55 Mouse
Logitech G435 kulaklık
Meslek
Öğrenci
Spotify kullanmak istememe rağmen engelleyen tek şey bu işsiz çocukların yaptığı listeler, Spotify'da da suç var her yoldan geçenin yaptığını buraya koymaları hata, Apple Music'te yok böyle şeyler.

1640108828285.png

Bunlardan kurtulmanın yolu var mı, Amerika VPN ile hesap açsam bile çıkıyor.

İnternetin her yerinde bunlarla karşılaşma durumun var. Neden spotify özellikle rahatsız etti seni? Merak ettim.

İnternetin her yerinde bunlarla karşılaşma durumun var. Neden spotify özellikle rahatsız etti seni? Merak ettim.
Çünkü çoğu yerde görmezden gelebiliyorsun. Spotify'da gizleme seçeneği yok. Paylaşanı engelleyip o kişinin içeriklerini görmeme seçeneği yok.

İsterseniz Spicetify yükleyerek kaldırabilirsiniz, üstüne tema da yükleyip özelleştirince gayet güzel oluyor Spotify.

Şu durumdan rahatsız olan birkaç kişi daha aramak için yabancı forumlara kadar bakmıştım zamanında. Sonunda buldum, alnı öpülesi konu. Dinlediğim birkaç podcasti takip ettim diye ana ekranıma böyle saçma saçma podcastler çıkmaya başladı. Hatta zamanında sırf bu yüzden hesabımı kapayıp listelerimi yeni bir hesaba geçirip kullanmıştım. Lakin baktım ki benden başka bu durumdan rahatsız olan yok, ben de takmamaya başladım. Bu kadar zaman sonra aynı düşüncede olduğumuz biriyle karşılaşmak mutluluk verici.

Mobil için ne kullanılabilir ya? Banane türkçe pop ve rapten?
Androide geçmeme rağmen Apple Music üyeliğimle devam ediyorum, saçma sapalak insanlar ve "müzik"leri yok, kalite var.

Arşiv genişliğinden Youtube Music kullanılabilir, Youtube Premium alınca yanında geliyor hem reklamsız youtube hem müzik için.

@Vavien. Açıklamış bende yazayım, internette özellikle aratmadığım sürece karşılaşmıyorum şahsen evet karşımıza çıkabiliyor arada sırada ama girmedikçe sıkıntı yok. Burda ise kaçış yok aramasak bile karşımızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı