Spotify arkadaş aktivitesi gözükmüyor

CarryExe

Hectopat
Yer
İsviçre
Daha fazla  
Normalde arkadaşlarımın ne dinlediği görülüyordu ama böyle diyor şimdi.

1617432592165.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde olması ile bende olmamasının alakası ne? Yani sizinkinde sorun yok diye benimkinde de mi sorun olmayacak? Zaten 14 saattir bekliyorum düzelmesini. Daha ne kadar bekliyeyim.
Bağlantı sorunu olabilir belki diye düşünmüştüm, zira bende de aynı sorun oldu ve aradan geçen zaman sonrası sorunum kendi kendine çözüldü. Çözüm beğenmemek yerine internetten araştırabilirsin o zaman :).

Bağlantı sorunu olabilir belki diye düşünmüştüm, zira bende de aynı sorun oldu ve aradan geçen zaman sonrası sorunum kendi kendine çözüldü. Çözüm beğenmemek yerine internetten araştırabilirsin o zaman :).
Burada bana bir çözüm sunmuyorsunuz sadece bende çalışıyor düzelir diyorsunuz. Bende size düzelmediğini söylüyorum. Eğer bu bir çözüm ise uygulardım ama değil. Lütfen düzgünce çözüm yöntemi söyleyin ya da bir şey demeyin.

Burada bana bir çözüm sunmuyorsunuz sadece bende çalışıyor düzelir diyorsunuz. Bende size düzelmediğini söylüyorum. Eğer bu bir çözüm ise uygulardım ama değil. Lütfen düzgünce çözüm yöntemi söyleyin ya da bir şey demeyin.
Bazen çözüm sadece beklemektir, internette de burada da doğru düzgün bir cevap yok gördüğünüz gibi. Vahi mi indirelim? İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı