Spotify bilgisayar güncellemesi sonunda geldi

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta her şey mevcut.
Gönül isterdi ki eski SS'lerimden çıkartıp eski vs yeni kıyaslayayım.

1617906304855.png

Fakat bunu inceleme amaçlı yazmıyorum sadece haberiniz olsun diye söylemek istedim.
Şimdi bazılarınız soracak nasıl güncelledin diye.

Hiç güncellemedim PC'yi açtım arkada şarkı açıp dinlemek istemiştim sadece sanırım kendini otomatik güncellemiş uygulama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de birkaç dakikadır Spotify açılmıyor.

''Explorer.exe" Sınıf kaydedilmemiş.

Diye bir hata veriyor. Acaba bununla mı alakalıdır?

Onunla mı alakalı bilmiyorum ama 2 gün önce bilgisayarı ilk açtığımda internete bağlanamadığım içn aynı sorunu bende yaşadım interneti tekrar bağlamama rağmen düzelmemişti.
Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. :D

Konudan bağımsız bir şey söylemek istiyorum. Fontların güzelliği, renklerin birbirine uyumu. Muhteşem modern bir arayüz. Spotify'ı tebrik etmek lazım.

Bende beğendim şahsen.
Bende de birkaç dakikadır Spotify açılmıyor.

" ''Explorer.exe" sınıf kaydedilmemiş. "

Diye bir hata veriyor. Acaba bununla mı alakalıdır?

Bu güncellemede birçok kişide hatalar oluşmuş en kısa zamanda düzelir bence veya düzeltilmiştir bilemiyorum.

Bu güncelleme sadece Microsoft Store sürümüne geldi galiba.
Spotify'ın sitesinden indirmiştim, kaç kere kaldırıp geri yükledim ama bu güncelleme bana gelmedi bir türlü.
Diğer PC Win 7 ona bu güncelleme geldi. Ondaki Spotify'ı da kendi sitesinden indirmiştim.

Bu güncelleme sadece Microsoft Store sürümüne geldi galiba.
Spotify'ın sitesinden indirmiştim, kaç kere kaldırıp geri yükledim ama bu güncelleme bana gelmedi bir türlü.
Diğer PC Win 7 ona bu güncelleme geldi. Ondaki Spotify'ı da kendi sitesinden indirmiştim.

Ben de sitesinden indirmiştim bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı