Spotify çevrimdışı görünüyor

okanergun

Hectopat
Spotify son zamanlarda çevrimdışına girmeye başladı ve bu sadece telefonumda da olmuyor, Mac bilgisayarımdaki uygulamada da aynı problemi yaşıyorum. İkisi birden yaşandığı için sadece bilgisayar veya sadece telefondan dolayı bunlarla ilgili bir problem olduğunu düşünmedim. Spotify'ın önerdiği her şeyi denedim fakat düzeltemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benim de son zamanlarda PC'de denk geldiğim bir sorun açıkçası sebebini çözemedim fakat görev yöneticisinden kapatıp tekrar açtığımda düzeliyor genelde. Düzelmezse de 1-2 dakika sonra offline'dan çıkıyor kendi.

Uzun zamandır Youtube Music'e geçmeyi düşünüyordum.2 hafta önce geçtim, ilk başlarda çok zorlandım yapamam olmaz burada dedim ama zamanla alıştım.Hatta şuan Spotify'dan daha güzel şarkılar sunduğunu düşünüyorum.Hemde Youtube Premium'un yanında Youtube Music çok küçük bir farkla geliyor.Belki sorunuza bi çözüm olmadı bu yorumum ama tavsiye ederim...

Spotify son zamanlarda çevrimdışına girmeye başladı ve bu sadece telefonumda da olmuyor, Mac bilgisayarımdaki uygulamada da aynı problemi yaşıyorum. İkisi birden yaşandığı için sadece bilgisayar veya sadece telefondan dolayı bunlarla ilgili bir problem olduğunu düşünmedim. Spotify'ın önerdiği her şeyi denedim fakat düzeltemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Silip tekrar yüklemeyi denedin mi? Benim bilgisayarda da aynı sorun olmuştu silip, yükleyince düzeldi. Telefon için çözümü bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı