Spotify çevrimdışı gözüküyor

frozstey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Spotify'da aktif iken internetim git-gel yapıyor ve sağ alttaki Ethernet ile bağlı olduğum simge, "internet erişimi yok" simgesine dönüşüyor. Bu nedenle Spotify internetimin olmadığını öne sürüyor ve şarkı dinleyemiyorum. Sorunun çözümünü bilen varsa, yazarsa teşekkür ederim. (internetim varken yok olarak görünüyor Spotify'da)

1621109226696.png

1621109263188.png

Son düzenleme:
Premium alın hatırlarsam en son 3 ay ücretsizdi şu an 1 ay olabilir alıp şarkıları indirin çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz ya da kablolu PC'ye bağlıysa Ethernet kablosunu kontrol edin laptopdaysanız modeme yakınlaşın uzaktan çekmez git gel yapar.

Web Player üzerinde dinlemeyi denediniz mi?
Evet, web üzerinden dinleyebiliyorum fakat oyuna girdiğim zaman Google fazla ram yediği için kullanamıyorum.
Premium alın hatırlarsam en son 3 ay ücretsizdi şu an 1 ay olabilir alıp şarkıları indirin çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz ya da kablolu PC'ye bağlıysa Ethernet kablosunu kontrol edin laptopdaysanız modeme yakınlaşın uzaktan çekmez git gel yapar.
Premium'um var öneriniz için teşekkürler. Ethernet kablosu ile bağlanıyorum internet geri geliyor fakat sağ alttaki simge değişmediği için kullanamıyorum.

Evet, web üzerinden dinleyebiliyorum fakat oyuna girdiğim zaman Google fazla RAM yediği için kullanamıyorum.

Premium'um var öneriniz için teşekkürler. Ethernet kablosu ile bağlanıyorum internet geri geliyor fakat sağ alttaki simge değişmediği için kullanamıyorum.

Dediğim gibi Ethernet kablosunu kontrol edin. Modemin fişini çekip takın. PC'ye restart atın.

Evet, web üzerinden dinleyebiliyorum fakat oyuna girdiğim zaman Google fazla ram yediği için kullanamıyorum.

Google yerine Edge veya Firefox kullanıp ram kullanımını düşürebilirsiniz. Ayrıca kabloda sıkıntı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı