Spotify "cihaz sınırına ulaşıldı" hatası

364809

Kilopat
Makaleler
1
Spotify Premium kullanıyorum, müziklerimi çevrim dışı için indirmek istediğimde "cihaz sınırına ulaşıldı" uyarısını alıyorum.
Diğer cihazlarda olan dosyaları kaldırmamı söylüyor ama şu an tek bağlı olan cihazım telefonum.

1653679731051.png

Bu dosyaları nasıl temzileyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Spotify Premium kullanıyorum, müziklerimi çevrim dışı için indirmek istediğimde "cihaz sınırına ulaşıldı" uyarısını alıyorum.
Diğer cihazlarda olan dosyaları kaldırmamı söylüyor ama şu an tek bağlı olan cihazım telefonum.

Eki Görüntüle 1401174

Bu dosyaları nasıl temzileyebilirim?

Dostum birçok yerden giriş yapmışsın ve hesap orada açık kalmış gittim araştırdım bunları anladım ben ama farklı bir şey de olabilir.
1653681694531.png

Dostum birçok yerden giriş yapmışsın ve hesap orada açık kalmış gittim araştırdım bunları anladım ben ama farklı bir şey de olabilir.Eki Görüntüle 1401206

Cihazımı çok fazla romluyorum, hepsi benim cihazlarım aslında.
Peki bunları nasıl kaldırabilirim, kaldırabilir miyim?
Dün bütün verileri, önbelleği silme seçeneğini ve bütün cihazlarda çıkış yap seçeneğini yaptım, hemen olmadı ama şu an da özelliği tekrar kullanabiliyorum.

IMG_20220528_081027.jpg

Son düzenleme:
Cihazımı çok fazla romluyorum, hepsi benim cihazlarım aslında.
Peki bunları nasıl kaldırabilirim, kaldırabilir miyim?
Dün bütün verileri, önbelleği silme seçeneğini ve bütün cihazlarda çıkış yap seçeneğini yaptım, hemen olmadı ama şu an da özelliği tekrar kullanabiliyorum.

Eki Görüntüle 1401405

Onları bilmiyorum internetten aratabilirsin.

Ben de de oldu. Ama diğer bilgisayarlara format attım sadece 3 tane cihaz var açık olan ama indiremiyorum bir cihazıma. Her yerdeki oturumu kapat yaptım fakat yine de olmadı. Eski format attığım cihazlardaki indirilenleri nasıl kaldırırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı