Spotify listelerimizi paylaşalım

itsAtaken

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.

Bu konuda Spotify kullanıcısı forum okurlarının ve yazarlarının kendilerinin yaptığı ve güzel olduğunu düşündüğü Spotify Çalma Listelerini paylaşmasını istiyorum. En nihayetinde müzik ruhun gıdasıdır. :)

Ben Hip-hop'sız yaşayamadığım için bir Hip-hop listesi paylaşacağım. Konu ilgi görürse devamı gelir.

Buyrunuz

Son düzenleyen: Moderatör:
Orchid

Opeth'in ilk albümü olan Orchid dışında bir şey dinleyemiyorum bu aralar. O kadar beni benden alıyor ki.

Bu albüm ile Spotify sayesinde tanışmıştım fakat sonrasında kayıpsız müzik uzantıları ile tanışınca Spotify bile kalitesiz gelmeye başladı.

Yine de hakkını yiyemem Spotify'ın. Müzik keşfetmek için birebir.

Liste yapmıyorum.

Herhangi bir uygulama'da etkinlik kaydı oluşturmaktan kişisel olarak iğreniyorum. :D

Incognito bağımlısıyım. :D

Sana Eminem, Hans Zimmer ve Zack Hamsey tavsiye edebilirim. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pull Me Under Dream Theater klasiği.

Mass Destruction Sert metal parça severlere.

Anastasia Slash koyalım.

Ice Oyun müziği tıkıştırıyorum.

The Wind That Shakes the Heart Damardan da girmek lazım...

Exist 15 dakikalık bir serüven.

Verdugo İspanyolca parçalar seviyorsanız buyrun.

Welcome Home (Sanitarium) - Remastered Hadi bir de Metallica koyup kaçıyorum.
Güzel liste gerçekten.[emoji4] Gun N' Roses'da dinliyorsundur galiba Slash yazdığına göre.[emoji1]

Yeni konular

Geri
Yukarı