Spotify "Ödeme başarısız oldu. Tekrar dene ya da başka bir ödeme yöntemi kullan." hatası

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
2 kart denedim ikisinde de olmadı. "Ödeme başarısız oldu. Tekrar dene ya da başka bir ödeme yöntemi kullan." hatası alıyorum. 2 kredi kartı da yurt içi alışverişe açık. 1 tanesi önceden Premium alırken kullanmıştım fakat şu an kullanamıyorum.

Çözümü bilen var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha, o zaman bir daha ucuz sürümü satın alamazsın. İndirim falan olmazsa yılbaşında falan hep 13.99 liralık sürümü alman lazım.
Çünkü o 0.99 kuruşluk paket deneme gibi.

Ha, o zaman bir daha ucuz sürümü satın alamazsın. İndirim falan olmazsa yılbaşında falan hep 13.99 liralık sürümü alman lazım.

Ucuz sürümden kastınız sanırım 1 TL olan fakat ben ondan almayacağım zaten. Aylık premium almak istiyorum fakat kampanya var diye beni "3 aylık premium 14 TL" yazan ekrana atıyor. Sonrası bellii zaten hata veriyor.
Sorunu çözdüm yardım için teşekkürler.

Ucuz sürümden kastınız sanırım 1 TL olan fakat ben ondan almayacağım zaten. Aylık premium almak istiyorum fakat kampanya var diye beni "3 aylık premium 14 TL" yazan ekrana atıyor. Sonrası bellii zaten hata veriyor.
Sorunu çözdüm yardım için teşekkürler.
Çözdüğünüz sorunu anlatırsanız sevinirim aksi halde reportlayacağım. Kuralları okuyunuz lütfen yardım almadan çözdüğünüz sorunu şunu şunu kullanarak çözdüm gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı