Spotify özetinizde bu yıl kaç dakika müzik dinlediniz?

Evde olduğum süre boyunca arka planda Spotify hep açık. Günlük ortalama 101 şarkı dinliyormuşum:
Eki Görüntüle 1589043

@Fiolex Bu da son hafta istatistiğimmiş:
Eki Görüntüle 1589044
Anladım hocam, üstteki bilgilere nerden ulaştınız acaba yazabilir misiniz ? benim düşük olmasının sebebi 3. ayda başlamıştım premium'a birde çalışıyordum sanırsam ondan.

Eki Görüntüle 1589051
@Mithat Berhan sagopa kırmızı çizgimiz.😃

İlk defa bu kadar Türkçe pop dinledim.

Eki Görüntüle 1589053
Benimde sagopa çıkmış hocam 6400 küsür dakika dinlemişim sagopayı.

Anladım hocam, üstteki bilgilere nerden ulaştınız acaba yazabilir misiniz ? benim düşük olmasının sebebi 3. ayda başlamıştım premium'a birde çalışıyordum sanırsam ondan.
Spotify hesabım last.fm'e bağlı, orada detaylı istatistikler kaydedilebiliyor. Discord botlarıyla last.fm'den bu istatistikler çekilebiliyor.

Hocam bi ufak anlatabilir misiniz bende yapayım.
last.fm hesabı açıp ayarlardan Spotify hesabınızı bağlayın. Bağladıktan sonra siz dinledikçe last.fm'de de dinledikleriniz kaydolmaya başlıyor. Oradan da istatistikleri görebilirsiniz ama discord botlarıyla daha detaylı istatistik çekilebiliyor. Mesela ben chuu.bot kullanıyorum. Bota hesabınızı tanıtmanız gerekiyor istatistikleri alabilmek için. Bi kaç tane daha bot var bu işlevde, .fmbot var mesela ama pek kullanmadım onu.

Daha detaylı bir rehber hazırlarım belki.

Spotify'ım orjinal 2022 özetim var ama ne kadar gezdiysemde kaç dakika dinlediğimi bulamadım nasıl görebilirim?

Apple Music'a geçmeseydim rahat 80 bin dakikam vardı :D

c7e4d997-e.png

Yeni konular

Geri
Yukarı