Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz

2 tane ekmek parasını çok görüp dinlediğin müziği sana ulaştıranların hakkını yemeye devam o zaman.
Biraz da aile ile alakalı bir durum o yüzden suçlamaya gerek yok para isteyemiyor olabilirler ama 20 yaşın üzerinde kimsenin apk kullanmak için bahanesi olamaz açıkçası :D

2 tane ekmek parasını çok görüp dinlediğin müziği sana ulaştıranların hakkını yemeye devam o zaman.
Aynen öyle devam ediyorum.

Biraz da aile ile alakalı bir durum o yüzden suçlamaya gerek yok para isteyemiyor olabilirler ama 20 yaşın üzerinde kimsenin apk kullanmak için bahanesi olamaz açıkçası :D
İstersem 40 yaşına geleyim ücretsiz kullanabildiğim bir şeye para vermem.

Aynen öyle devam ediyorum.

İstersem 40 yaşına geleyim ücretsiz kullanabildiğim bir şeye para vermem.

Ücretsiz derken? Bilgilerinin 5 para etmediğini belirtmene gerek yoktu. Şahsen spotifya bilgilerimi verirken güveniyorum. Saçma sapan APK'lar kim bilir telefondaki hangi dosyalara erişiyor.

Ben eskiden üye olmuştum. Ve şimdi 3 ay değil de 2 aylık gelmiş bana. Her konuda iyi. Kullanan arkadaşlar size de ilk 2 ay gelmiş mi?
Benim de eski hesabıma 3 ay vermişti daha önce kullanmama rağmen.

Ücretsiz derken? Bilgilerinin 5 para etmediğini belirtmene gerek yoktu. Şahsen spotifya bilgilerimi verirken güveniyorum. Saçma sapan APK'lar kim bilir telefondaki hangi dosyalara erişiyor.

Benim de eski hesabıma 3 ay vermişti daha önce kullanmama rağmen.

Hocam Spotify Facebook'a bağlı da bunu kesip epostayla giriş yapmanın yolu yok mu? Her platform Facebook ile desteğini kesmeye başladı yavaş yavaş.

Biraz da aile ile alakalı bir durum o yüzden suçlamaya gerek yok para isteyemiyor olabilirler ama 20 yaşın üzerinde kimsenin APK kullanmak için bahanesi olamaz açıkçası :D

Ya hocam 20 yaşından küçük olsa ne olacak yatırım mı yapıyor sanki bir şey söylemediği sürece hiçbiri haberdar olmaz. Olsa da önemli değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı